bolak

Když dojde k přestřelce, kde jeden přežije a druhej ne, a není u toho žádnej svědek, jak se potom zjistí jestli ten co..

..přežil se jen bránil a nebo zaútočil jako první?

Nejlepší odpověď
setapouch

Z uhlu a hloubky vstrelu a pripadne tvaru vystrelu, z balistickych parametru dane strely atd. jde napr. urcit vzdalenost a smer, odkud se strilelo. Pokud to bude v rozporu s tim, co rika dotycny, bude to pusobit prinejmensim neverohodne.

Další odpovědi
gecco

Bohužel už nemůže Efemejovu odpověď ´schválit´ palcem, takže jeho slova potvrzuzju takto…
😉

Jo – kdo střílí líp a rychlejc´, má ´pravdu´…

Funna

tahle situace je hodně nepravděpodob­ná…obvykle vyhraje ten, kdo začne…nebo ty chodíš po ulici s odjištěnou s pistolí v ruce?…protože jinak ji ani nestihneš vytáhnout, pokud po tobě někdo vystřelí…a pokud by se on netrefil a ty ses stihl ukrýt a pak ho i následně zastřelil, tak se podle místa, kde skončila první střela útočníka, která tě netrefila, se dá poznat, kde jsi stál ty a kde on, když po tobě střílel…a obvykle ten co střílí, nebývá na volném prostoru, ale stojí za něčím…něčí svedectví už dávno není přece jediným směrodatným hlediskem při určení viny…lidé se dají podplatit…

Emefej

Vítěz bere vše.

zjentek

nezjistí ..to pak bude hodně důležitý, jak se justiční systém vyspal

bolak

Funna: co divokej západ? tam to bylo celkem běžný, a nebo dneska v USA gangy