Bronzový

Když děti tvoří nekonečný řetězec otázek A proč...?

Můžu jim s klidným svědomím někdy říct NEVÍM i když vím? Mám z toho pak špatný pocit že je odbývám.
Doplňuji:
NEVÍM neříkám z lenosti ale protože už prostě nemám sílu a inspiraci

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Muzes, ale prave pro spatny pocit, rikam nevim, jen, kdyz opravdu nevim.
Zrovna dnes jsem googlil, z jakeho materialu jsou vlasy. Tak uz vim chemicky slozeni, ale to diteti stejne nevysvetlim.

Další odpovědi:

pokud vás již jim nebaví odpovídat, tak je odkažte na tento server, jinak tím, že se děti ptají se vlastně učí

Stříbrný

Patří to k věku. S tím nic neuděláte. Myslím, že jsem v jednom Vašem příspěvku četla, že klukům jsou 2 a 4 roky. Ptají se - to je přirozené. Takle malým dětem stačí odpověď třeba o 2-3 větách. Musíte to vydržet. Určitě je neodbývejte a věnujte se jim. Držím Vám palečky a posílám hodně síly =)

Zlatý

Vydržať!

Bronzový

S tímto mám také vlastní zkušenost. Synovec se dokázal ptát celý den na vše a ,,PROČ" , jednou jsem se připravil, když se mě zeptal co dělám ( nedělal jsem nic)a já mu odpověděl že nic, a když se zeptal ,,PROČ" !!! tak jsem kapituloval. Do dnes si často na tuto situaci často s úsměvem vzpomeneme :-)

Zlatý

když vás opustí inspirace a síly, řekněte špuntovi ... "tohle ví lépe tatínek utíkej se ho zeptat" :-) spojte své síly :-) akorát se musíte domluvit, když už špunt přiběhne že ho poslala maminka se zeptat, tatínek nesmí udělat okamžitě to samé a přehodit špunta na babičku, pravidlo minimálně tří otázek které musí zodpovedet ... :-)))

Moji synove meli velkou vyhodu v tom , ze kdyz jsem jim drive na kazdou odpoved rekla nevim , tak casem pochopili , ze ja opravdu NEVIM a uz se me nikdy na nic neptali. :-)
P.S. Salso , ale odmaturovali. :-) -iv-

Zlatý

Zrovna to prožívám z vnučkou.Když se ptá a já nevím tak ji řeknu to nevím,ale když počkáš tak to zjistím a řeknu ti to.Vnučka se ptá na další věci a nato co jsem měl zjistit,už zapomene a pokračuje další vyptávaní.

Zlatý

Řekněte dětem at hledají v modré liště.;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.