Daniel16

Když dělám bubliny bublifukem a ty bubliny se rozbijí o zem a slíže to pes může se mu něco stát?

Nejlepší odpověď
www

Nestane. Mycí prostředky jsou vyráběny s ohledem na zdraví člověka. Tloušťka stěn bublin je velmi malá a tím i obsah saponátu.

Další odpovědi
anonym

Obsah bublifuku není zdraví škodlivý (počítá se s rizikem, že dítě může obsah vypít) a tak když nepoškodí zdraví dítěte, tak psa asi také neotráví.
Nikterak velké množství asi nespolyká, ne?

badisko

nic je tam tak nalo saponatu ze se stat nic nemuze …max se pozvraci …:D

honza19hk

je v tom jar nebo nějaký jiný pěnidlo,což znamená že bude mít maximálně sravou.

mosoj

Půjdou mu bubliny od čenichu !