RyuzakiKate

Když dávám na Youtube video, ve kterém jsem použila nějakou skladbu…

… jak dám interpreta a název písně pod pravý roh videa, kde je vždy umístěno?
Doplňuji:
… to mě sice těší, že je moje otázka zajímavá, ale potřebovala bych odpověď :D

Odpovědi
Youda

Dle mého názoru to tam dává youtube automaticky u rozpoznaných skladeb, které ovšem nejsou zakázané (license). Je problém název písně dát do komentářů?