když dám výpověď 15.6.2011 tak do kdy trvá výpovědní doba?

Nejlepší odpověď
standa

Do 31.8.2011, pokud se se zaměstnavatelem nedohodnete jinak.

Například se můžete dohodnout, že výpověď se zruší a pracovní poměr bude ukončen na základě dohody ke dni 31.7.2011.

Další odpovědi
anonym

Upřesním odpověď od standa.
Výpovědní lhůta začíná plynout 1. den v měsíci následujícím po datu podání výpovědi.
Čili, pokud nemáte zájem o dohodu (vhodné deklarovat co nejdříve), stačí podat výpověď kdykoliv koncem měsíce. Já jednou podával i poslední pracovní den v měsíci.

arygnoc

do 31. 8.

Výpověď začína plynout 1. 7. (dvouměsíční výpovědní lhůta).

žolik

Záleží jak se dohodnete,můžete mít 3měsíční výpovědní lhůtu,dohodou záleží na zaměstnavateli.

Zdroj: žolík