BeruškaSedm.

Když dám u placené hry INSTALOVAT bude tam nějaké upozornění?

Chci si na svým tablěte stáhnout jednu hru v Google Play.
Když dám instalovat zobrazí se mi tam něco v tomhle smyslu ‚Opravdu chcete tuhle hru stáhnout‘ ???

A nebo se nezobrazí nic a rovnou se ta placená hra stáhne bez upozornění?

Odpovědi
Jantar2

Ano určitě, popravdě jsou v tomto na Google Play velmi citliví… Vlastně byste si toho že stahujete zpoplatněný/pré­miový obsah všimla hned jelikož místo tlačítka „ZDARMA“ kterým obsah stahujete by bylo talčítko s cenou jako např. ¨„96,22 Kč Koupit“ (Takto to například je u hry Terraria). Ale kdybste i přeso na tlačíto klikla zobrazí se Vám dotazník svýběrem kreditnmí karty nebo platebního systému… Takže se opravdu nemusíte bát! .)

adri26

Bez upozornění by se stáhnout neměla.V nastavení je funkce,že když si budeš chtít stáhnout placenou hru,bude požadováno heslo k účtu Google.A myslím,že ve výchozím nastavení to nastavené je,že bude požadováno to heslo.Kdyžtak se podívej,jestli to tak máš nastavené → Obchod play → nastavení → uživatelské ovládací prvky → požadovat při nákupech heslo
Tak doufám,že to takhle je.
Doplňuji:
Ale pokud je hra placená,tak tam není INSTALOVAT,ale je tam cena.Takže nevím.