SengSS

Když dám něco vyhledat googelm vyjede to 3× co to je ?

Když používám Chrome a dám něco hledat jelikož to mám jako základní vyhledávač google tak to tam vyskočí 3× proč ???

Nejlepší odpověď
Bedy

Osobně bych použil jiný prohlížeč, doporučím Internet Explorer či Operu. Narozdíl od Google Chrome nesledují aktivitu svých uživatelů.
Poslední verze Internet Exploreru je dokonce nejbezpečnějším (NSS Labs) a nejrychlejším (SunSpider) prohlížečem.

Pokud jste si na Google Chrome zvykl, doporučím Vám prohlížeč Iron, který je stejný jako Google Chrome, jen své uživatele prostě nešpehuje a není tolik svázaný s Googlem.
O Ironu najdete víc zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/

Jinak i samotný vyhledávač Google docela narušuje soukromí uživatelů, doporučím hledat spíš přes Seznam nebo DuckDuckgo.com
Seznbam podle mého názoru vyhledává lépe na českých webech, než Google. V zahraničí ty vysledky jsou taky kvalitní – používá totiž databázi Bingu, druhého nejpoužívanějšího vyhledávače.
Duckduckgo.com je zase zajímavý projekt, který vznikl jako reakce na to, že Google sleduje aktivitu svých uživatelů.

Tady prostě vidím řešení problému.