kdyz dam do dvd mechaniky disk tak mi nevyskakuje tabulka co chci na vyber nevim jak to opravi ovladacich panelech diky

nenaskakuje nam tabulka po vlozeni dvd do mechaniky.u niceho u her u filmu.je to pry v ovladacich panelech ale kde diky moc za pomoc

Nejlepší odpověď
Bumbes

Kliknout pravým myšítkem na ikonu (složku) DVD mechaniky, ve vyvolané kontextové nabídce vybrat „Vlastnosti“. Na druhém listu „Přehrát automaticky“ vybrat „Vždy se dotázat na výběr akce“.

Pokud to nezabere, tak to jde rovnou v editoru registru:
Start > Spustit > napsat „regedit“ > OK > HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Services / CdRom / AutoRun (kliknout)
0 vypnout, 1 zapnout
Restartovat PC …