Monika.ber

Kdyz clovek marodi 1 rok a potom da vypoved,jak se ma vypocitat prumierna cista mzda kdyz hruby prijem byl 20500kc.

Potrebuji tuhle odpoved na zadost UP ohledem vypoctu vyplateni davky.

Odpovědi
zzzzz

Nejsem si moc jistá, na co se ptáte.

ÚP po vás žádá doložení čisté mzdy? Tu si sama vypočítat nemůžete, tu vám musí napsat zaměstnavatel.

Tady máte kalkulačku na čistou mzdu http://www.pe­nize.cz/kalku­lacky/vypocet-ciste-mzdy#mzda2014 ale sama to opravdu počítat nemůžete.

anonym

Zaměstnavatel ti dá zápočťák, tam je, krom jiných údajů, průměrná mzda. Ten ukážeš na UP.