Když chodím bobovat , prská mi sníh do tváře, když si vemu brýle na lyžování tak se na ně sníh přilepí… nějaké řešení?

Nejlepší odpověď
anonym

Teď by sníh moc prskat do obličeje neměl. Jakmile se vytvoří na sněhu ledová krusta, tak tohle nebezpečí nehrozí. Zato to může být o dost bolestivější někde se vymáznout. Možná bude stačit pořídit si na brýle stěrače.

Další odpovědi
Moniccc

Já vždycky používala šálu.. A vím, že to bylo vždycky dost nepříjemné, ale nejspíš to k bobování patří a každého to štve :D

roxy52

Sednout si do místní hospody.