Kerynka

Když chlap řekne vypadáš jinak . Co tím přesně myslí ?

Nejlepší odpověď
bolak

Asi takhle, chlap je strašně vnímavá bytost.
Například odejdeš-li k holiči jako bruneta a vrátíš se jako blondýna, chlap si všimne. Neví sice co přesně se změnilo, ale registruje že zde nějaká změna nastala. A protože ví že ženě záleží na tom, aby si chlap všiml, tak se rozhodne dát jí najevo že si všiml. Bohužel, pokud mu žena nějak nenaznačí, chlap nemá v tak krátkém časovém úseku šanci se zorientovat a proto jediná možnost jak projevit svou vnímavost a neprozradit se, je být velice nekonkrétní. No a tady právě přichází na řadu ona lichotka „vypadáš jinak“.

Doplněno:

hanulka11: V pohodě. Já si to jen poznamenám do excelu, můžu?
List CHTELABYMEDOMA…slou­pec NE… hanulka11

Další odpovědi
Terryle

Kerynka: Buď si všiml změny a jen nedokáže přesně určit, čeho se týká a nechce ze sebe udělat blba… nebo se mu změna moc nelíbí, chce naznačit, že si toho všiml a nechce říct natvrdo „nelíbí se mi to“. Tak ybch to chápala já.

Hanulko, já se Boláka musím taky zastat. Konkrétní změnu vlasů taky mnohdy nepoznám – obvykle jen naznám, to „nevypadáš nějak jinak“ z otázky? :o} Nebo to poznám po půlroce, kdy jsem se s dotyčnou osobou viděla několikrát. Klasika: „Jé, nejseš ty ostříhaná? Nemáš nový brýle?“ „To už mám několik měsíců, vždyť jsme se už viděly!“
Prostě někdo je ignorant, i když to nedělá schválně. Podle mě je i rozdíl v tom, že někdo vnímá líp detaily, někdo celek…
A u chlapů se říká, že se dovedou pořádně soustředit jen na jednu věc. A myslím, že v normálním chodu domácnosti mají jiné starosti než se plně soustředit na zjev své milé a vyhodnocovat rozdíly proti včerejšímu zjevu… :o}

WeeBear

Jak psala hanulka, nevypadáš jako obvykle, někde je změna. Může to myslet jako pochvalu (či kompliment), ale i negativně. Koneckonců – neznám Tvého chlapa. 🙂

bolaku, já si nemůžu pomoct, ale rozesmál jste mě už poprvé svou odpovědí i pozdějším doplněním. 😁 Vaše odpovědi je radost číst. 🙂

anonym

Myslim , ze tim mysli : Horsi uz to byt ani nemuze. !

  • iv-

rosinka

Myslím, že je to vždycky pozitivní…
Na odpovědi i otázky bolaka se vždycky těším!

hanulka11

asi to není jako to bylo dřív.....nebo neupraveně
Doplňuji:
bolak…fakt jsi mne pobavil …jako chlap nezaregistruješ změnu vlasů????? ach jo tebe bych tedy doma nechtěla…promiň mou upřimnost jsi zkrátka „jiný“.....

Drap

N2jaká změna, třeba i nálady, většinou myšleno pozitivně. Někdy na oblečení může taky znamenat – myslel jsem něco jiného, ale budiž.