Avatar uživatele
Kerynka

Když chlap řekne vypadáš jinak . Co tím přesně myslí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? petka, hanulka11, anonym, bolak, rosinka před 4516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Asi takhle, chlap je strašně vnímavá bytost.
Například odejdeš-li k holiči jako bruneta a vrátíš se jako blondýna, chlap si všimne. Neví sice co přesně se změnilo, ale registruje že zde nějaká změna nastala. A protože ví že ženě záleží na tom, aby si chlap všiml, tak se rozhodne dát jí najevo že si všiml. Bohužel, pokud mu žena nějak nenaznačí, chlap nemá v tak krátkém časovém úseku šanci se zorientovat a proto jediná možnost jak projevit svou vnímavost a neprozradit se, je být velice nekonkrétní. No a tady právě přichází na řadu ona lichotka „vypadáš jinak“.

Doplněno:

hanulka11: V pohodě. Já si to jen poznamenám do excelu, můžu?
List CHTELABYMEDOMA…slou­pec NE… hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Kerynka: Buď si všiml změny a jen nedokáže přesně určit, čeho se týká a nechce ze sebe udělat blba… nebo se mu změna moc nelíbí, chce naznačit, že si toho všiml a nechce říct natvrdo „nelíbí se mi to“. Tak ybch to chápala já.

Hanulko, já se Boláka musím taky zastat. Konkrétní změnu vlasů taky mnohdy nepoznám – obvykle jen naznám, to „nevypadáš nějak jinak“ z otázky? :o} Nebo to poznám po půlroce, kdy jsem se s dotyčnou osobou viděla několikrát. Klasika: „Jé, nejseš ty ostříhaná? Nemáš nový brýle?“ „To už mám několik měsíců, vždyť jsme se už viděly!“
Prostě někdo je ignorant, i když to nedělá schválně. Podle mě je i rozdíl v tom, že někdo vnímá líp detaily, někdo celek…
A u chlapů se říká, že se dovedou pořádně soustředit jen na jednu věc. A myslím, že v normálním chodu domácnosti mají jiné starosti než se plně soustředit na zjev své milé a vyhodnocovat rozdíly proti včerejšímu zjevu… :o}

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Jak psala hanulka, nevypadáš jako obvykle, někde je změna. Může to myslet jako pochvalu (či kompliment), ale i negativně. Koneckonců – neznám Tvého chlapa. 🙂

bolaku, já si nemůžu pomoct, ale rozesmál jste mě už poprvé svou odpovědí i pozdějším doplněním. 😁 Vaše odpovědi je radost číst. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslim , ze tim mysli : Horsi uz to byt ani nemuze. !

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Myslím, že je to vždycky pozitivní…
Na odpovědi i otázky bolaka se vždycky těším!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

asi to není jako to bylo dřív.....nebo neupraveně
Doplňuji:
bolak…fakt jsi mne pobavil …jako chlap nezaregistruješ změnu vlasů????? ach jo tebe bych tedy doma nechtěla…promiň mou upřimnost jsi zkrátka „jiný“.....

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

N2jaká změna, třeba i nálady, většinou myšleno pozitivně. Někdy na oblečení může taky znamenat – myslel jsem něco jiného, ale budiž.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek