Když chci zavolat operatora vodafone chce po mne heslo Jaké?

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to heslo, které se zadává pro vstup do Samoobsluhy. Je to minimálně čtyřmístné číslo, které si nový zákazník zvolí při prvním vstupu.

Další odpovědi
iceT

Je to čtyřmístné číslo,které jste si zadal při aktivaci sim,a měl byste si ho pamatovat.Je to taková obstrukce,např.když vám někdo ukrade mobil a bude chtít zjistit pin přes operátora tak to bez toho hesla nejde.To heslo je vlastně skoro taková identifikace,oni tam pak vědí,že to je váš mobil a vaše číslo.
No ale pokud víte jiné podrobnosti,jako kdy jste komu volal,nejčastěji volané číslo,kdy naposled jste dobíjel kredit,tak vám i tak operátor poradí.

tom004

To heslo,je čtyřmístné číslo,které máte na smlouvě,kterou jste uzavřel s operátorem.Říká se mu,„heslo pro komunikaci“.Je to Vaše identifikace,pro operátora důležitá.Pokud máte předplacenou kartu,žádné číslo k identifikaci nepotřebujete.

Vodafone

Dobrý den,
heslo může být 4 až 6 místné číslo. V současnosti rozlišujeme 2 typy hesel: administrátorské a uživatelské. Pokud si na svoje heslo nemůžete vzpomenout, kontaktujte prosím operátora na *077, 800 77 00 77, nebo navštivte některou Vodafone prodejnu. Víc se o heslech dočtete na https://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/137,182/­kategorie/Hes­lo.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz