Ewíík

Když chci vložit do Prezentace Video tak v jakém formátu ??(Windows 7)

Nejlepší odpověď
mosoj

Ewíík to myslí správně. To video do té prezentace vložit jde. Nepleťte ji!!

Já Ti ale neporadím nikdy jsem to nedělal, ale zkusil bych tam nějaké vložit a vidělo by se.
Zkusil bych to v WMW to by mělo šlapat.

Další odpovědi
RomanP

Před vložením Videa rozklikněte položku Soubory a Videozáznamy. Tam se vám zobrazí formáty, které jsou podporovány
Doplňuji:
pro czechrapsind
Prezentace má především něco prezentovat. Velikost není až tak důležitá pokud ji dotyčný nechce sdílet na netu. Já to včera zkoušel a video ve formátu AVI o původní velikosti 238 MB ( 20 Minut ) po vložení do PowerPointu 2007 a uložení se zmenšilo na velikost 310 kB přitom rozlišení videa zůstalo zachováno.

www

Upřesni, co myslíš „do prezentace“.
Video je zachycený pohyb v čase a prezentace je pouhé načítání obrázků s nějakým zvukem. Obrázky se většinou nehýbou, pouze animace.

anonym

Prezentace má splnit 1 vlastnost. Že má mít co nejmenší velikost. Proto myslím že by video mělo být nahrazeno menším SWF se zvukem. Nebo když už ne, tak mp4.

Zdroj: http://www.any-video-converter.com/pro­ducts/for_vide­o_free/

Ewíík

Chci dát do jednoho snímku nadpis a hudební video jako ukázku tvorby jednoho interpreta..