Džanička

Když chci prodávat vejce, a chci na něm mít to razítko, tak co si musím vyřídit a hlavně kde ho vydávají..

Co musím splňovat..

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli to má být trvalý prodej,tak bych šel na živnostenský odbor.Tam to budou vědět,nebo by alespoň měli,nejlépe.

Další odpovědi
žolik

Nechte si udělat razítko,máte to jako živnost,když jen v blízkým okolí tak nic pokud stánkoví prodej tak hygiena,povolení o tom že ten stánek tam bude stát a to vydáva magistrat města.

Zdroj: žolík

baghira

Vejce musí být označené kódem způsobu chovu, zemí původu a registračním číslem hospodářství. Myslím, že registrační čísla přiděluje státní veterinární správa. Takže s vyřizováním bych začal tam.

Filip1135

Vše se musí odehrávat dle standardů – viz zelený obrázkek na https://www.ob­chodrazitek.cz/ra­zitko-na-vajicka.html