DIH

Když chci prodat PC, a chci aby v něm nic nebylo tak .....

Když chci prodat PC, a chci aby v něm nic nebylo tak to mam udělat vše jednotlivě nebo nějak přeinstalovat nebo tak něco???

Nejlepší odpověď
Hamon

https://www.go­ogle.cz/#q=dis­k+wipe
Sedminásobný přepis je dostatečný, ale může trvat i desítky hodin.

Další odpovědi
Quimby

Zformátovat disk buď pomocí instalčky systému a nebo nějakého programu

anonym

S jistotou zničí data na disku jen vysoký žár, ale pro tvé potřeby bude asi postačovat, když na disku reinstaluješ Win (s odstraněním a znovuvytvořením oddílů) a případně, pro jistotu, zbytek jeho kapacity přemažeš (např. pomocí Ccleaneru).

ptáč

přiložit k hd silný magnet, třeba z reproduktoru.

arygnoc

najideálnešie je tam dať nový (iný) HDD.

spoľahlivo odstránite dáta z HDD iba prepisom (i niekoľkoná­sobným) a následným formátovaním a čistou inštaláciou.

predať môžete počítač i bez HDD, čo sa mi javí ako najbezbečnejšie (alebo, ako som spomínal, nová-iný HDD).