kobranek

Když chci nahrát video a nahrává se, nahrávání se zastaví na „100 minut do konce“. Poradíte mi?

Moje rychlost internetového připojení – http://www.lu­pa.cz/nastroje/spe­edmeter/mereni/12135366/
Většinou uploaduju 20-ti minutové video a nahrává se mi cca 350 minut.

Odpovědi
Jsemtady

Mno a jak je to video velke? Mas pomalej upload, ale melo by to stacit, je ale dobre video napred zkonvertovat so X264 kodeku aby zabiralo podstane mene mista. Napriklad pres VirtualDub a k tomu stahnout tento kodek. (Pouziva se na youtube atp.)
Nevim kam to uploadujete, ale je ozne ze na cilove sluzbe nemate tolik mista a nebo muzete mit ve vasem pripojeni microlagy, kde se vam trebas na vterinu prerusi spojeni napr. u wifi site vlivem pocasi, pretizeni atp. To byste si musel doresit s providerem, ono texh microlagu si bezne clovek nevsimne pokud online nehraje, nebo nestahuje/uploaduje soubory.
Tipoval bych ale prilisnou velikost. Ja jsem v x264 kodeku uploadoval v HD rozliseni 20 min video o velikosti cca par set mega.