Klára K.

Když chci na facebooku přidat komentář, objeví se mi, že možnost přidávání obsahu byla zablokována.

kokala jsem se do nastavení atd., ale nikde tam nic není!!! Kde to mám změnit zpátky?
Doplňuji:
Nejde to přidat, když dávám komentář k příspěvku na stránce (Statusy a komentáře k statusům mých přátel přidávat můžu)

Odpovědi
anonym

Dostala jste ban. Většinou je to na 3 dny – 1 rok. A je to z důvodu že třeba spamujete zeď.

kamila44444

Asi tě někdo blokl

Bedy

Objevuje se žádost pokaždé nebo pouze u určitých profilů či určitých statusů?

lizatko11

Já mám to samé, a zjistila jsem že to nejde nijak zrušit :(
Jednou jsem napsala normální komentář a vyskočilo mi že to mam zablokované a zjistila jsem, že dost mých kamarádů to má taky bloklé a také jen napsali komentář! … Hodně to omezuje, že? :D :/