Eluminiate

Když chci na blog.cz založit rubriku tak se mi po uložení nezobrazí, když to zkusím znovu, píše mi to, že už existuje.

To samé se mi děje i s články, napíšu článek a uložím ho, když se podívám do článků tak tam není a ani se nezveřejní. Mám se na provozování blogu vykašlat? Používám Operu, na Mozille i na Google Chrome se děje to samé.

Odpovědi
ivzez

S Blog.cz nemám nejlepší zkušenosti, různé funkce se v různých prohlížečích
nastavují jinak, případně se něco v některých prohlížečích nepodaří vůbec.

Už jsem tam dlouho nic neměnila, ale pamatuji si,
že na něco jesm musela používat Internet explorer,
na něco Firefox a na něco Operu.

Takže doporučuji postupně vyzkoušet v různých prohlížečích.

Další možností je vybrat si bezplatný hosting na Endora.cz,
kde si můžete v administraci vybrat instalaci několika CMS,
na nichž pak můžete provozovat blog.

Opět doporučuji vyzkoušet, který CMS Vám bude nejlépe vyhovovat.