Mika47

Když chci být bytová designerka, na jakou střední školu bych měla jít a co se tam učí?

Je nějaká taková škola v Brně nebo někde poblíž ? A měla bych jít na vysokou? Díky

Odpovědi
WeeBear

Hledej umělecké školy. Na nich obory typu Grafický design, případně můžeš jít studovat architekturu. Podobné obory můžeš najít na školách umělecko – průmyslových, či ryze průmyslových. Zkus si podobnou školu v okolí dohledat.

Drahuška999

Ahoj, já jsem také docela dost dlouho chtěla být bytovou designérkou, ale vůbec se mi to nedařilo a tak jsem si pak u nás při rekonstrukci našeho bytečku musela vzít paní Hláskovou z těchto stránek zde – https://hlaskova-design.cz/ … Veliká spokojenost, paní moc dobře víc co dělá a já už nebudu strkat nos tam, kam nemám 🙂