Heřman

Když celý týden stávám jinak tak mě není dobře o víkendu.

Pondělí až Pátek vstávám mezi 3:55 a 6:00 hodin. A v Sobotu ráno (9:00) mě bolí hlava, mám rýmu a kašel. A v Neděli (8:00) mě už je lépe než v Sobotu ale v Pondělí ráno už mě je dobře. Proč se my to děje a může to být že každý den vstávám jinak?

Odpovědi
badisko

je to mozne telo je zvykle na svuj rezim …a vyboceni z tohoto rezimu muze delat divy taky muze byt na vine psychika …doporucuji posilit imunitu …dopovat se vitaminy dodrzovat pitny rezim …a pokud je tomozne dodrzovat urcite zvyky …jako pauza na kafe obed …atd ve stejny cas a ne hala bala …

Drap

Některé tělo se obtížně přizpůsobuje. V sobotu a v neděli vstávej taky v 6,00 a budeš mít po problémech. Jako bonus získáš ještě spoustu času.

pusinka50

Je možné, že jsi celý týden v jakémsi stresu a v sobotu se tělo konečně uvolní a uvolňuje se bohužel bolestí a vypouštěním hlenu. Moji mámu takhle bolela po pracovním týdnu vždy pravidelně v sobotu také hlava, proti tomu asi nic nezmůžeš, jedině změnit práci