England1522

Když bych se vyučil Instalatérem mohl bych si říci kolik chci na hodinu?.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě to můžeš vždy. Pokud by jsi byl zaměstnanec, tak záleží na dohodě se zaměstnavatelem. Pokud by jsi pracoval jako řemeslník / OSVČ/, tak tam se ceny určují vždy smluvně. Můžeš si říct kolik chceš, otázkou však zůstává jestli ti bude ochoten zákazník tolik zaplatit.

Další odpovědi
terry

To záleží na tom, jak vysoké bys měl režijní náklady a svou mzdu.