Petr__

Kdyby v ČR dnes kandidoval Hitler, kolik lidí by ho podle vás volilo?

myslel jsem to tak, že by se narodil dnes a se stejnými názory.tudíž by o něm nebyla v historii žádná zmínka.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud by rozdával koblihy, jistě by pár voličů našlo.

Další odpovědi
mosoj

Kdyby byly ryby v p....., tak nebudou rybníky.

ivzez

Víc, než by mi (nebo nám??) bylo milé.
A zvládl by to i bez koblih…

anonym

Dnes už moc času nezbejvá,ale někdo by se našel.

ptáč

Jeden. Nabídl by mu koblihu. Ale nevím, o koho jde.

anonym

Jak to myslíš?

  1. Hitler by vstal z hrobu řekl by si: „Tak, takhle by to nešlo,“ a šel by kandidovat?
  2. Hitler by se narodil teď a v minulosti by nebyl a šel by kandidovat?

Šidlo

tipujem toľko, koľko kedysi v skutočnosti v Nemecku.......30%

na Slovensku by to bolo trochu viac…do 40%

ale to sú len také, hm, neoveriteľné veci......

gecco

Lamalam – a co teprve „kobližky“…
😉

anonym

Zřejmě by asi zmanipuloval větši u lidí i dnes tak jako tehdy…Takže by se historie opakovala

anonym

Jen nechápu poč mě Dudu smazal moji odpověd.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.