hudzu

Kdyz by syn studoval dvě Vysoké školy musel by jednu platit?

Nejlepší odpověď
quentos

Ze zdroje, který byl uveden, vyplývá, že nikoli, pokud by nepřekročil standardní dobu studia.
Je tedy ve skutečnosti jedno, kolik VŠ souběžně studujete: dokud ani na jedné z nich nepřekročíte standardní dobu studia, platit nemusíte.
Jiná situace je samozřejmě u soukromých vysokých škol, tam se platí od začátku nezávisle na tom, kolik toho studujete.

Další odpovědi
dejavu

Přijde asi na to, jaké dvě školy by studoval, jak je vidět z diskuze zde, není to jednotné a liší se to nejen rok od roku, ale i pro jednotlivé ročníky. http://www.om­lazeni.cz/sou­bezne-studium-dvou-67-311004-0.html