bolak

Když by svět počítačů zamrznul na DOSu, jak by se vyvíjely dál počítačový hry?

Bylo by možný aby měly hry víc jak 256 barev, na DOSu novějších verzí?

Nejlepší odpověď
briketka10

256 barev už měl
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Au­todesk_Animator

Další odpovědi
anonym

asi by nebyly tak kvalitní, problém RAM 640 KB, grafika taky nic moc a pípaní z vestavěného repráku by bylo šílené.

Jsemtady

Mno, kdyby Apple neukradl Xeroxu graficke rozhrani, ktere pak ukradl Microsoft .. a tedy by byl jen dos.. tak by byly hry jako volfenstein a Ufo eneny unknown. Asi by nebyly 3D hry .. Mno ale nejspis i dos by se postupne naucil vyssi rozliseni a 3dfx by stejne vytvorili grafickou kartu .. takze mozna ze by nakonec byly podobne hry i pod Dosem. Nebo by se vic prosadilo Atari a Amiga a podobne veci. Nebo treba ten Apple. Myslim ze by se stejne slo s technikou dopredu, jen by pocitace nebyly tak rozsirene, pac by malokdo umel s dosem.