Shady

Když by jste nemohli být nijak potrestání páchali by jste zločiny?

Myslíte že jsou lidi v rámci možností dobří jen proto že se bojí vězení?

Nejlepší odpověď
huxa

Reezo-nejdřív napíšeš, ne neexistuje dobro a zlo a v další větě píšeš, že v každém člověku je dobro a zlo 🙂

Zločiny většina lidí páchá i teď, co taková krádež, pomluva. Ať hodí kamenem, kdo nikdy nic neukradl.

Další odpovědi
Reezo

Neexistuje nic jako dobro nebo zlo. V každém člověku je dobro i zlo. Stejně tak někdo bude dobro chápat jako dobro, ale někdo jiný to bude chápat jako zlo.

zzzzz

Ne nepáchala bych zločiny, snažím se ctít morální hodnoty, a lidí, kteří tak činí taktéž, si vážím.

Lidé nejsou dobří, protože se bojí vězení, lidé jsou dobří proto, že to mají v povaze a jsou tak také vychovaní.

Být dobrý a neporušovat právní normy není to samé.