Avatar uživatele
anonym

Když by jste měli vymyslet vhodný název hotelu (u nás v zahraničí), jak by jste ho nazvali?

A následně ho vyjádřili pomocí sloganu? Zdůvodněte svůj výběr:)
Doplňuji:
Vymyslet vhodný český název hotelu. Zahraničí ruším…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4704 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U nas v zahranici ?? Jsem nechapava … -iv-
Doplňuji:
Aha. Ja byt Berusinkou , tak dam : Cesky hotel. A varila bych ceske jidlo. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Já bych dala určitě český název! Proč bysme si měli hotely pojmenovávat anglicky nebo jinou řečí, když jsme v ČR. Reprezentujeme ČR, tak bude „ČR“ i název =D
A hotovo! =D
Doplňuji:
Také jsem to moc nepobrala =)

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

A kde je to u vás v zahraničí? Jsou tam dána nějaká pravidla, nebo fungují určité zvyklosti? Název by měl být v daném jazykovém prostředí aspoň vyslovitelný, když už nemusí být jednoznačně srozumitelný.
Doplňuji:
Zajímavé. Té zahraniční exotice by totiž odpovídal i způsob použití našeho jazyka v dotazu.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a co tak všude zrozumitelné:

??? … !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zásadne spisovný český názov. Jednoduchý bez háčkov a krúžkov, aby ho dokázali vysloviť a zapamätať si aj cudzinci z Hornej Dolnej. Prípadne aj ja zo Slovenska 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vymyslet název hotelu?Mnohdy se názvy určují,podle lokalit,kde budou,podle slavných osob,které toto místo navštívili,je hotel rodinný,kolik hvězdiček bude mít,jaká kuchyně se bude vařit.Těžko pojmenovat hotel např.Český hotel a pak v něm mít jen středomořská jídla.Hlavně by název měl být krátký,snadno zapamatovatelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Je vhodné když je název jednoduchý a stejně čítatelný ve více jazycích. Jinak jako hotel s velmi vhodným názvem mi příjde třeba Karlovarský Pupp

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

A co takhle klasické české dle příjmení majitele, např. „U Nováků“…
Se sloganem „Buďte u nás jako doma“…
Nebo pojmenujte hotel podle toho, co je v okolí (případně tomu trochu pomožte např. instalací sochy do zahrady…) „U černého koně“, „U kapličky“, „U dvou růží“, „U hastrmana“.....
Jsem zastánce klasických českých názvů a když bude v před hotelem socha koně, lidé si budou pamatovat, že se jim dobře spalo „U černého koně“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek