Avatar uživatele
hippeace

Když budu restartovat Mozullu fiverfox tak se mi smažou všechny záložky co mám na liště záložek?

dá se to nějak zálohovat?
Doplňuji:
pardon myslela jsem reinstalovat a pro adminy moc se omlouvám otázku sem poslala dvakrát tu druhou dnes ráno

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, suaeda před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Da – v menu kliknete na „Zalozky/Knihovna stranek“ a mate tam moznost zvolit export/import zalozek. Nebo zmacknete ctrl+shif+B a dostanete se tam taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Neplést restart a reinstall.
Samotné restartování jakékoli aplikace nemaže nic vyjma neuložených změn. V případě FF se záložky uloží ihned po jejich vytvoření, restart je stejný jako když tu aplikaci zavřu a znovu otevřu. To ti snad záložky nezmizí, ne? 😉
V případě reinstallu ztráta nastavení hrozí, záleží na tom, jak to programátoři daného SW řeší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Ty na dolní liště ano,ale na horní ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mám takovej pocit, že ty záložky v liště se ti při reinstalu smažou tak jako tak. Alespoň u mě se tak stalo. Ostatní záložky by ti tam měly zůstat, ale pokud předtím provedeš tvrdý uninstal, tak se ti odeberou taky.

Pro jistotu udělej to co ti radí chudst, najeď do knihovny záložek a exportuj si je někam na disk.

Lepší 10 vteřin práce navíc, než mít vymazáno záložky za dva roky nazpátek.

Pak až budeš mít nainstalováno novýho, čistšího firefoxe, vjedeš opět do knihovny záložek a dáš tentokrát „import záložek“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek