hippeace

Když budu restartovat Mozullu fiverfox tak se mi smažou všechny záložky co mám na liště záložek?

dá se to nějak zálohovat?
Doplňuji:
pardon myslela jsem reinstalovat a pro adminy moc se omlouvám otázku sem poslala dvakrát tu druhou dnes ráno

Nejlepší odpověď
chudst

Da – v menu kliknete na „Zalozky/Knihovna stranek“ a mate tam moznost zvolit export/import zalozek. Nebo zmacknete ctrl+shif+B a dostanete se tam taky.

Další odpovědi
Alesh

Neplést restart a reinstall.
Samotné restartování jakékoli aplikace nemaže nic vyjma neuložených změn. V případě FF se záložky uloží ihned po jejich vytvoření, restart je stejný jako když tu aplikaci zavřu a znovu otevřu. To ti snad záložky nezmizí, ne? 😉
V případě reinstallu ztráta nastavení hrozí, záleží na tom, jak to programátoři daného SW řeší.

hanny 2

Ty na dolní liště ano,ale na horní ne.

bolak

Mám takovej pocit, že ty záložky v liště se ti při reinstalu smažou tak jako tak. Alespoň u mě se tak stalo. Ostatní záložky by ti tam měly zůstat, ale pokud předtím provedeš tvrdý uninstal, tak se ti odeberou taky.

Pro jistotu udělej to co ti radí chudst, najeď do knihovny záložek a exportuj si je někam na disk.

Lepší 10 vteřin práce navíc, než mít vymazáno záložky za dva roky nazpátek.

Pak až budeš mít nainstalováno novýho, čistšího firefoxe, vjedeš opět do knihovny záložek a dáš tentokrát „import záložek“.