bolak

Když budu píct králíka, a doma – v kleci máme taky králíka, bude na to nějak reagovat? Nezblázní se?

Je králík nějak schopnej poznat, že mu peču kámoše?

Nejlepší odpověď
aramah

Ne ale pro jistotu mu zavaž oči :))

Další odpovědi
manon

To je otázkový předkrm k maratónu? :) Nemůžu se rozhodnout, zda Tvé úvahy napovídají, že jsi sadista nebo citlivý člověk :)

hanny 2

Pokud toho,co budeš píct,koupíš a nebydlel s tím u vás doma v kleci,tak bych řekla,že to s ním ani nehne!

anonym

Ne, jelikož si bude myslet, že se dívá na hororový film :DD

BANAN93

až ho dopečeš, tak si vlez do trouby a pust vašeho králíka z klece ven, jestli se bude chtít pomstít

honza19hk

tak upeč oba…

elektrikář

Musím se smát. To má tak někdo starosti. Pokud mu kámoše nebudeš podávat k obědu ničeho si nevšimne.

samicek333

A kterýho pečete? Boba nebo Bobka?

bolak

manon, ale já to myslet vážně! aby potom neměl trauma..

Lucijej

A co si myslíš? Tobě by se líbilo dívat se, jak někdo rožní bolaka II.?
Poslechni manon a zajochovi zavaž oči nebo nějak zabav.

Já když krmím žáby myšima, tak se taky na to nůžu koukat a to má moje maličkost k myším daleko. Takže rychle vložím myšku a ještě rychleji přikreju terárko šítkem, aby nebylo vidět, co se tam odehrává.

manon

Lucijej: Ty oči by zavazovala aramah – já poslala králíčka na návštěvu :) Všem nám ale šlo určitě o stejnou dobrou věc, aby zůstal po psychické stránce zdráv – králíček… nemá to asi u bolaků lehké :)

Lucijej

Tak to se omlouvám, ale návštěva je taky dobrý tah.
Ale už teď mi je toho ušáka líto, jestli má opravdu klec v kuchyni, tak to si teda musí užívat…

bolak

jj, to bys viděla kolik má žrádla :)

vždycky když se něco vaří, tak dostane kus na vochutnávku, třeba bramboru nebo klobásku a tak..

je to docela sranda, jak to hryže něma dvouma zubákama, a já vždycky myslel že králíci sou býložravci..

manon

bolak: Cos měl z biologie – nemůže to být něco jiného, třeba kryska? :)

bolak

vždycky jedničky dvojky, radil sem i kamarádovi kterej z ní propadal, v osmičce tvrdil u zkoušení že kosti jsou spojený špagátkama..

Lucijej

:D
to je ještě v pohodě, já slyšela (od důvěryhodného zdroje) o jednom koníkovi, co si rád smlsne na špekáčcích..... tak co by zajoch nemohl taky

manon

:)
bolak, lucijej: Tak jo, zůstaneme u masožravého králíka, vaše argumenty mne přesvědčily…

Lucijej

Manon, já tě přesvědčovat nechtěla, jen jsem to konstatovala :o)

Ale je to děsivá představa…

bolak

jj, vem si že necháš přes noc omylem otevřenou klec, a ve dvě ráno tě brobudí svíravá bolest u ramene, tak rozsvítíš lampičku a nejdnou koukáš, levačka je včoudu…

a do ruda obarvený králíček si spokojeně hopsá po peřině..

Lucijej

A to ti jako máme věřit, jo?
K večeři byla vtipná kaše, což?

bolak

né, to byla přece jen úvaha, co se všechno může stát.. ty máš na mě pifku? :)

manon

No jo, králičí duši já nerozumím – dej ho na chvíli k sousedům :)