Avatar uživatele
jirka F

Když budu mít na vysvěčení nehodnocen ze 4 předmětů postoupím normálně do dalšího ročníku ?

Protože ze 4 předmětů(Bi­e,ch,AJ,Ict,)bu­du mít nehodnocen a chci se právě zeptat když mám s ostatních předmětů dobré známky 2–4 ale s těch čtyř mám nehodnoceno postoupím normálně do 2. ročníku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

„Nelze-li žáka hodnotit na konci druhého pololetí, určí ředitel školy pro jeho hodnocení náhradní termín, a to tak, aby hodnocení za druhé pololetí bylo provedeno nejpozději do konce září následujícího školního roku. Do doby hodnocení navštěvuje žák nejbližší vyšší ročník. Není-li žák hodnocen ani v tomto termínu, neprospěl“
http://info.e­du.cz/cs/node/34279

Dodatečné zkoušky se skládají v posledním týdnu srpna, kdy se učitelé vracejí z dovolené. Ale jak je uvedeno ve vyhlášce, může vám ředitel prodloužit temín do konce září. .

Podrobností vám určitě sdělí třídní učitel.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Abys mohl postoupit do dalšího ročníku, musíš prospět…
😉
Takže jakékoli „nehodnocen“ nebo „neprospěl“ znamená, žes neprospěl – a tudíž nemůžeš postoupit.
___
Z Diskuse – ředitel ti může – ale taky nemusí, prodloužit termín dodatečných zkoušek. Do tohoto termínu budeš navštěvovat další ročník, ale pokud u zkoušek neuspěješ, opět tento další ročník opustíš (případně opustíš i školu – pokud ti nebude dovoleno opakovat ročník).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Ani náhodou.
Nehodnocen většinou znamená, že se ti prodlouží klasifikace, kdy dostaneš šanci doplnit si známky.
Ovšem závazné je to, co je ve školním řádu, takže si ho pročti. Je možné, že budeš rovnout dělat opravné zkoušky o prázdnínách nebo tě prostě nepustí když je to hodně předmětů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

Bral si to dost lehkovážně. 4 předměty budou celkem fuška. No hodně štěstí, ale s klidnými prázdninami nepočítej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

a až si je doplním tak co bude pak.

před 3228 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Quimby

Tak normálně dostaneš vysvědčení se známkami :)
Na druhou stranu nic nebrání dostat 5 a propadnout.
Každopádně se fakt zeptej někoho na škole třídní/ředitel. Je lepší to začít řešit dříve.

před 3228 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Pfff no tos mě teda zaskočil měl jsem to dělat v srpnu ale to jedu do nemocnice Paní učitelka mě řekla že dostanu nějaký papír a ten pak dám panu řediteli jmenuje se to myslím žádost o prodloužení dodatečných zkoušek ale tteda pfff tos mě zaskočil.

před 3228 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek