bolak

Když budu chtít na vánoce stromek, ale nebudu si ho chtít kupovat a tak si ho předem zasadím někde v lese, a pak si ho..

..tam jednou přijdu uříznout, je to krádež?

Nejlepší odpověď
briketka10

proč si ho rovnou nekoupíš v květináči 😁

co když ten les někomu patří a vlastník tě
tam ani nepustí, nebo tam zasadíš ten
stromek a on ho bude považovat za svůj..

stejně píšeš, že ho chceš zasadit ne kupovat
tak, jak to vlastně myslíš zasadit jen semínko,
nebo sazeničku tu taky musíš někde koupit 😁

Další odpovědi
gecco

Pokud se na tomto postupu domluvíš s majitelem či správcem daného lesa, nebude to problém…
😉
Já si dost let pěstoval vánoční stromky na vlastní zahradě.

arygnoc

prečo to tak komplikujete?

kupte si les a hotovo. :DD

;-Q

Elk

Bolaku, blbneš, ale je to občas i ffftipnééé.!

Funna

protože ho tam bez povolení vlastníka nemůžeš ani zasadit, tak si ho logicky nemůžeš ani uříznout…takže si ho zasaď na svém pozemku, nebo do květináče, nebo se domluv s tím, co mu pozemek patří…

anonym

Jo, a nezapomeň si koupit násadu kapra, hoď do rybníku a na vánoce si ho ulov. Oetru zdar.

anonym

To bys musel požádat vlastníka,že si tam strom můžeš zasadit.
To je jako bys někomu na zahrádku zasadil na jaře svá rajčata a pak si šel v létě pro úrodu!!
To jsou nápady jak od malýho Jardy.

lexx

1.) víš jak dlouho stromek roste ?
2.) stejně Ti ho někdo čorne

marci1

Je. Vše co roste v lese, je majetkem majitele lesa. Smůla ! 🙂

Pepa25

briketka10: každý les někomu patří 😛

anonym

Tedy ohýbat mladé stromky kvůli vánocům by se mi asi nehtělo pravda,ale šmahuĺu s olivama bych si dala,to jo.

anonym

…alias,nebo než takový stromek vyroste,tak mě se už dávno rozšíří brázda.

anonym

…,nebo nejlepší je bez tak umělák,nebo ne?