Zuzik

Když budu chodit do posilovny 2× týdně, a budu normálně jíst, zhubnu?

Říkám si, že budu chodit do posilovny, ale chtěla jsem se zeptat, že když budu chodit 2× týdně a budu během toho celkem normáně jíst, tak jestli zhubnu. Můj bratr chodí do posilovny a jí hodně a má úžasný tělo, ale říkám si, že to je tím, že je kluk. Nebo to tak není? Děkuji za odpověď ;)

Nejlepší odpověď
zjentek

je to možné. Ale taky je možné, že se ti tvá hmota jen přetvoří a přesune. Takže nakonec budeš vypadat naprosto jinak, nežli teď, ale váha zůstane naprosto stejná. Což by mělo být žádoucí, z hlediska zdravotního.

Další odpovědi
huxa

spíše přibereš
Doplňuji:
V posilovně se většinou přibírá. Málokdo, kdo chodí do posilovny váží méně, než předtím, co tam nechodil.

gumiczud

huxa – na to si přišel jak? :D Ano, je šance že zhubneš, ale zaměř se na stravu. Když budeš mít vyváženou stravu a dobrý trénink u kterého vydržíš tak určitě zhubneš ;)
Doplňuji:
Prosimtě nepiš když nevíš ;) Chodím do posilovny už nějaký ten pátek a nechodí tam jenom upocení „řízci“. Píšeš že brácha chodí do posilovny tak se ho optej a uvidíš :)

david22

Zaměř se na stravu a krom toho na dobu, kdy jíš. Měla bys klást důraz na vydatné snídaně a naopak menší večeře. A samozřejmě málo tučná a sladká jídla.

Monikas

Na hubnutí je lepší zumba nebo aerobik a v létě ještě doplnit kolo nebo brusle. A samozřejmě upravit jídelníček. Bez toho to nejde.

Thomaszek

Pokud budeš dodržovat všechny zásady, tak ano. A nelekni se, když budeš zároveň nabírat na váze – svaly jsou dvakrát těžší jak tuk. Co se týče výživy, chtělo by se to rozepsat, případě si nech sestavit plán na míru od specialisty, třeba http://spravne­hubnuti.cz/

Kajush

Jestli chceš zhubnout tak bych volila spíš domácí cvičení.Aerobik je dobrý ;) V létě choď běhat.Změň jídelníček. Nemusíš ho moc měnit :) Stačí nějaké sladkosti zaměnit se zeleninou a ovocem. A zmenšit porce.(o málo:)) A jestli chceš chodit do posilovny,tak to může být asi taky plus :) Můžeš sebou vzít i kámošku a ještě se dobře pobavíte ;)

SuzanKa

Čauky :) Já jsem dřív chodila do posilky, pak běhat a teď jsem si koupila domů běhací stroj, takže cvičím doma. Nemám čas někam dojíždět do posilky a počasí na běh venku taky vždycky nevyjde… Takže můžu ti teda za mě říct, že je byla investice, které jsem nezalitovala ani jedinný den!