fcoop

Kdybyste znali těhotnou ženu, která již porodila 8 dětí,

z nichž tři jsou hluché, dvě slepé, jedno mentálně postižené, a ona sama trpí Syphilisem:
Doporučili byste jí potrat ?

Otázka na hlavu?

Kdyby! žena poslechla,koho by Svět nikdy nepoznal?

Nejlepší odpověď
annas

Beethovenova matka porodila 7 dětí, jen 3 se dožily dospělosti. Matka měla tuberkulózu.

Součet postižených dětí ve Vaší otázce jednak nedává osm jednak dotyčný skladatel již byl na světě, takže svět by o „fajn“ Beethovena nepřišel.

Další odpovědi
iceT

Nevím,jestli je to historický výmysl,ale každopádně takřka identická otázka byla už tady položena a posléze doplněna o informaci,že jde o matku Beethovena a tento text je k vidění v B.muzeu už nevím kde.

tuCZek

už to tu bylo