Kdybyste zažádali o výpis z rejstříku trestů a z bodového hodnocení řidiče, jaký by byl verdikt?

Nejlepší odpověď
redy

Plnej počet, aspoň myslím:-))

Další odpovědi
gecco

Pokud vim, pak mam vypis ridice i vypis z RT prazdny…
😉

cukrar

Správný, páč tam je to opravdu po pravdě.
Nebo se ptáte, co mám já ve výpisu?

Body nechybí, ale jsou přidělovány. Vždy o tom musí šofér vědět, když spáchal přestupek.

Drap

Těžko říct, Trestní rejstřík budeš znát sám, co se bodů týče, nemusíš ani vědět, že ti chybí.

zjentek

Čí verdikt? Známejch? Naprosto jinej, než verdikt soudu.

JájsemRaibek

Jen taková malá technická poznámka:
Pokutu uděluje např. policista a dle tabulky buď oznamuje nebo neoznamuje správnímu orgánu. Správní orgán přiděluje body.
To, že policista sdělí řidiči: „Máte to za 2000 a 3 body“ je jen jeho dobrá vůle, jelikož on body neuděluje.
Z toho plyne, že řidič nemusí vědět, zda má za nějaký přestupek body či ne.
A odpověď na otázku:
0 trestů, 0 bodů.

ReHu

Verdikt?
Pohoda 🙂

anonym

Bezúhonný.

anonym

Kdybych zažádal o své výpisy, verdikt by byl jednoznačný: zákonné podmínky splněny, výpisy lze vydat.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Ale tebe tu všichni milují:
http://www.jpeg­.cz/obrazek/e6wH

anonym

Cukrář, to není až tak pravda, že řidič musí vědět počet bodů o které přišel po přestupku.

cukrar

Může tu být teoretická šance, že policista je podvodník. Pokud ale řidič dostane od polici pokutový bloček, je tam přesně zanesen přestupek. Podle toho si lehce zjistí, pokud to neví, kolik za to dostal bodů. Jak jinak by o tom neměl vědět?
Díky zavysvětlení.