Zlatý

Kdybyste zažádali o výpis z rejstříku trestů a z bodového hodnocení řidiče, jaký by byl verdikt?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Plnej počet, aspoň myslím:-))

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud vim, pak mam vypis ridice i vypis z RT prazdny...
;-)

Stříbrný

Správný, páč tam je to opravdu po pravdě.
Nebo se ptáte, co mám já ve výpisu?

-----------
Body nechybí, ale jsou přidělovány. Vždy o tom musí šofér vědět, když spáchal přestupek.

Zlatý

Těžko říct, Trestní rejstřík budeš znát sám, co se bodů týče, nemusíš ani vědět, že ti chybí.

Zlatý

Čí verdikt? Známejch? Naprosto jinej, než verdikt soudu.

Stříbrný

Jen taková malá technická poznámka:
Pokutu uděluje např. policista a dle tabulky buď oznamuje nebo neoznamuje správnímu orgánu. Správní orgán přiděluje body.
To, že policista sdělí řidiči: "Máte to za 2000 a 3 body" je jen jeho dobrá vůle, jelikož on body neuděluje.
Z toho plyne, že řidič nemusí vědět, zda má za nějaký přestupek body či ne.
A odpověď na otázku:
0 trestů, 0 bodů.

Zlatý

Verdikt?
Pohoda :-)

Bronzový

O výpis z jetříku trestů jsem žádal,potřeboval jsem skrze práci (nedostal jsem,vyfoukl jeden z bývalých kolegů) referente dopravních přestupků-mám čistý!A bodové hodnocení? Nezajímá mne neboť vím že jsem žádný bod nedostal!!!Toto konto mám také čisté=0 bodů!!!¨
Jen malá poznámka-řidič musí vědět zda-li dostal body či ne - pokud dostane a zaplatí pokutu=souhlasí s přestupkem a nedostane na vědomí přidělení bodu /pokud je daný pořestupek bodově hoidnocen!!!/ Pokud je přestupek ze záznamu (automatické měření rychlosti,např) MUSÍ být vyzván k "Podání vysvětlení přestupku!"

Bezúhonný.

Kdybych zažádal o své výpisy, verdikt by byl jednoznačný: zákonné podmínky splněny, výpisy lze vydat.

Diskuze k otázce

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 362 dny

anonym

Ale tebe tu všichni milují:
http://www.jpeg.cz/…

Zlatý

barbakan

Cukrář, to není až tak pravda, že řidič musí vědět počet bodů o které přišel po přestupku.

Stříbrný

cukrar

Může tu být teoretická šance, že policista je podvodník. Pokud ale řidič dostane od polici pokutový bloček, je tam přesně zanesen přestupek. Podle toho si lehce zjistí, pokud to neví, kolik za to dostal bodů. Jak jinak by o tom neměl vědět?
Díky zavysvětlení.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.