Ondrej01

Kdybyste teď mohli říct jednu větu zemřelému příbuznému, jak by zněla?

A pro koho by byla?

Nejlepší odpověď
Anemone

Řekla bych všem, že jsem je měla ráda. Asi jsem jim to párkrát řekla, ale nebyla jsem u toho, když umírali.

Další odpovědi
bolak

On by mě neslyšel, takže k čemu to. A proč ten podmiňovací způsob?

hapiky

Proč jen jednu větu? Můžete jich klidně říct kolik chcete, horší to bude s odpověďmi, těch se nedočkáte.

zjentek

Proč jsi neposlouchal/a předtím?

pizlicka

Byl jsi hodný,ale slabý,dnes Ti rozumím.je mi líto,že jsem ti neuměla pomoci,dnes by jsi žil..... A DRUHÉMU VELMI DOBRÉMU PŘÍTELI BYCH ŘEKLA-Člověk dopředu věci neví,kdybych věděla,nikdy bych neodešla.je mi líto,že jsem ti nedokázala být oporou.děkuji za vše,ty jsi tu byl pro mě…