bolak

Kdybyste smetli autem člověka (z nepozornosti), zjistili že je po něm a nikdo by vás při tom neviděl, šli byste se udat?

Vím že mi zas budete psát, že se to takhle nedá říct, že nikdo neví jak by zareagoval, ale tak snad se trochu znáte, tak víte jak byste se zachovali.

Třeba já bych ujel, (abych vám to ulehčil) jenže já nemám auto, a kolo mám píchlý, takže já bych ho musel srazit během chůze, čili tím pádem bych vlastně neujel, ale normálně odešel. A co vy?
Doplňuji:

Dobře, většina z vás se bude určitě tvrdit že byste se jako správní občané sami přihlásili na policii, nicméně jakej to má smysl, jít se udat? Život mu tím nevrátím, šlo o nepozornost, čili o nápravě nemůže být řeč, a já už jsem vlastně potrestán až do konce života.

Maximálně přestanu řídit a tím bych to uzavřel jako hotovou věc, kor když třeba živím rodinu, že, kterou bych svým „čestným jednáním“ uvrhl do bídy…

Nejlepší odpověď
anonym

Ujel bych a dělal jakoby nic

Doplňuji:
Mrtvému bych stejně už nepomohla a sebe uvrhla do zkázy. Nechtěla bych zažít výslech – odsouzení – trest. Ještě, že nevlastním nic motorového a něco takového se mi nemůže přihodit.

Další odpovědi
Drap

Napráskal bych to na sebe

Zase jsi vymyslel nereálnou situaci. I když se člověk zná, tak nedokáže určit jak by se přesně zachoval v extrémní situaci. Tam může působit celá řada vlivů a skutečností.

jmhad

Napráskal bych to na sebe

Doplňuji:
Ani bych nepoužil výraz „napráskat“.Mezi slušnými lidmi platí,že za chyby se platí. Pokud má někdo opačný názor,třeba po vzoru našich politiků,různých lobbistů a kmotrů,pak tito nemají mezi slušnými lidmi co dělat.

láďa1

Napráskal bych to na sebe

Doplňuji:
Asi nevíte co je to svědomí-já to vím!!!

vaiko

Ujel bych a dělal jakoby nic

Třeba to byl zlý človek, který si zasloužil umřit, řekl bych si a jel dál.

bolak

láďa: já to vím, právě proto si myslím že si všichni volíte tu jednodušší cestu

hanulka11

já vím, že nyní řekneš proč to čtu- ale tvé otázky jsou některé dost morbidní- takové věci by mně ani nepřišly na mysl …ach jo …holt ,každý jsme jiný

bolak

proč to čteš? to ti neřeknu, to já vím, čteš to protože tě to zajímá :) já se tě spíš zeptám, proč neodpovíš…

mně morbidní nepřipadaj, je dobrý bejt připravenej na to co se ti může stát a probrat si všechny možný alternativy teď, s čistou hlavou

..jednou mi ještě poděkuješ :)

mosoj

Lepší zábava by nebyla ?