Kulpix

Kdybyste si založili firmu, jak ji pojmenujete?

Dobře, třeba e-shop či cokoliv jiného-

Nejlepší odpověď
anonym

To sem napíšu a pak mi ten název někdo vyfoukne. Tůdle nůdle. :D Počkej to je nápad pracovní název bude: Tůdle nůdle s.r.o. a budu prodávat kvalitní nudle.
PS: Ani muk, že mám dodavatele z tržnice.

Další odpovědi
Rokio

Otec a syn, s. r. o. Jednalo by se o prodejnu s výhradně pánským oblečením. Otec by tam dělal gen. ředitele a já bych zde dělal účetního a firemního investora.

tforro

Má firma se jmenuje podle mého jména. Tedy křestní jméno a příjmení. Ani to jinak nejde, vzhledem k tomu, že mám široký rozsah činností.

Kepler

No, nevěřili byste, ale svého času slavila úspěch malá firma s názvem FERDA, práce všeho druhu.