pucipuci

Kdybyste si mohli přát cokoliv (à la zlatá rybka), co by to bylo?

Ale muselo by se týkat hlavně vás. Odpovědi typu „mír na celé planetě“ nebo aby lidstvo nepřišlo na atomovky, pevné zdraví a podobně neberu. (To považuji za samozřejmé).

Nejlepší odpověď
lexx

přál bych si akvárium plné zlatých rybek co splní každé přání

Další odpovědi
anonym

Přál bych si jak zpívá Gott „být stále mlááád“, čili věk 35 (to už má člověk nějaké zkušenosti) a stálé zdraví.
V další řadě by to bylo zdraví celé mé rodině.

chachar1922

Chtela bych poznat z rodiny ty, kteri zemreli drive nez jsem se narodila.

anonym

No až tak samozřejmé to není, akle budiž…já bych chtěla dobré zdraví.

anonym

Já bych si přála skákací jojo…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-NqoxjFt1U0

Danina65

Přála bych si stroj času, jsou určité momenty naší i světové historie, které bych si přála vidět na ty své vlastní.A do budoucnosti?To bych asi hodně vážila