bolak

Kdybyste se stali obětí zločinu, chtěli byste, aby vás vyslýchal muž anebo žena?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/385868-seniori-budou-mit-ze-zakona-pravo-na-citlive-zachazeni-rozhodla-vlada.html

Nejlepší odpověď
redy

Jedině Olivii 🙂
Snad to nebudu muset nikdy řešit…

Další odpovědi
briketka10

Určitě bych si vybrala ženskou 😁

marci1

Pokud bych byla seniorka (starší 60 let), tak bych si vybrala asi raději ženu. 🙂
Jinak hezkého a sympatického muže. 🙂

Drap

Nervybíral bych si, bylo by mi to uplně jedno

gecco

Je to jedno…
😉

arachis

Hlavně ne Colombo.

anonym

Kdybych se stal obětí zločinu,měli by přece vyslýchat zločince a né mě.
Vyslýchanej jsem byl několikrát,vždy to byli muži.

anonym

Kdyby se jeden ze zdejších stal oběti zločinu, tak ten by už výslech nepotřeboval, protože mrtví nemluví!

ivzez

Muž.

Zatím mám jen dvě zkušenosti ► muž
na rozdíl od ženy v zápisu nic nezkreslil.

Reezo

Záludná otázka, jelikož tu nejsou žádné detaily… Jakého zločinu bych měl být obětí? Pokud by to byla prkotina, která by mě moc nepoškozovala, tak spíše se ženou. Pokud by to bylo vážné, tak s mužem. Osobně si myslím, že žena by nebyla vhodná z důvodu toho, že není schopná se plně soustředit. Jedna hemisféra by to vyřešila lépe.

Šidlo

aby to nebol rovnaký psychopat ako páchateľ, len v uniforme

seniori budú mať ochranu akurát na papieri, tak ako je v čr a sr zvykom už od revolúcie....­.všetky ľudské práva sú krásne vypísané v zákonoch a 75% národa na ne kašle voči sebe (!) aj ostatným