Avatar uživatele
lukas.zmizik

kdybyste se lusknutim prstu stali bezdomovci, kde byste si hledali svuj bezdomov?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Terryle, barnajka, tuCZek, anonym, Deli, Pájo, Wang před 4535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Zajímavý slovo, bezdomov… :}

Mě odjakživa fascinuje bydlení v dopravních prostředcích. Takže bych se pokusila si vydělat aspoň něco hodně málo na starý vrak auta nebo dodávky, snažila se dohodnout s majitelem nějakého nepoužívaného pozemku, tam si autíčko postavit a v rámci možností zabydlet – lidí vyhazují spoustu nábytku, co by v nouzi mohl posloužit.
Ale snad se do takový situace nikdy nedostanu. Nevím, jestli bych nesklouzla na úplný dno a nevzdala pak úplně všecko…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Já si myslím, že ani to lusknutí nebude třeba. Od nového roku jo avizováno další zdražování plynu ( letos již po čtvrté) i elektřiny.
Ani nevím kolik je skutečně současná cena plynu, protože to nestačím ani sledovat.
Takže za chvilku si budu luskat abych nezmrzl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wang

Takový pěkný vagón nebo maringotka někde u lesa bez vlastníka, to by si bylo. Já vím. Sci-fi.. bezdomovec vlastnící marigotku u lesa, co nikomu nepatří.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

v podstatě bezdomovec jsem, barák patří bance, ještě pořád ho splácím (a ještě budu).
takže asi k sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jsem držitelem docela velké pohledávky za jedním agrodružstvem. To splácí svůj dluh velmi sporadicky, takže bych se jim nastěhoval někam do koutku na vrátnici a chodil si do jejich závodky na obědy. Možná bych nepohrdnul bych ani teplým chlévem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Pokud bych se stal bezdomovcem (navíc bez rodiny, rodičů a přátel)… vydal bych se do světa.. někam na jih, do tepla. Je spousta míst, kam jsem se chtěl vždycky podívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Naštěstí vlastním karavan starý jak já, takže bych se asi nastěhovala do něho a klepala se tam zimou 🙂
Jinak asi u přátel, aspoň přes zimu, odpracovala bych si to.
Horší by to bylo s dětmi, kdybych já něměla kde bydlet, neměli by ani ony… Takže nejspíš bych využila nějaký domov pro matky s dětmi v tísni, alespoň přes zimu – a pak hurá do karavanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smutnydrak

asi bych se nastěhoval k nějaké staré bábě a nechal se obskakovat… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Jo, takhle stát se správcem, údržbářem ISS, na dobu neurčitou. Nepotřebujete peníze, obchod tam není, zásoby Vám pošlou. Akorát na pivo odskočit si nelze. Po smrti Vás vystřelí do Kosmu, jak toho astronauta ve Vetřelcovi. Na svůj pohřeb šetřit nemusíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě v lese

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

V bezdomově:o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek