Stříbrný

kdybyste se lusknutim prstu stali bezdomovci, kde byste si hledali svuj bezdomov?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zajímavý slovo, bezdomov... :}

Mě odjakživa fascinuje bydlení v dopravních prostředcích. Takže bych se pokusila si vydělat aspoň něco hodně málo na starý vrak auta nebo dodávky, snažila se dohodnout s majitelem nějakého nepoužívaného pozemku, tam si autíčko postavit a v rámci možností zabydlet - lidí vyhazují spoustu nábytku, co by v nouzi mohl posloužit.
Ale snad se do takový situace nikdy nedostanu. Nevím, jestli bych nesklouzla na úplný dno a nevzdala pak úplně všecko...

Další odpovědi:

Zlatý

Já si myslím, že ani to lusknutí nebude třeba. Od nového roku jo avizováno další zdražování plynu ( letos již po čtvrté) i elektřiny.
Ani nevím kolik je skutečně současná cena plynu, protože to nestačím ani sledovat.
Takže za chvilku si budu luskat abych nezmrzl.

Bronzový

Takový pěkný vagón nebo maringotka někde u lesa bez vlastníka, to by si bylo. Já vím. Sci-fi.. bezdomovec vlastnící marigotku u lesa, co nikomu nepatří.. :D

Zlatý

v podstatě bezdomovec jsem, barák patří bance, ještě pořád ho splácím (a ještě budu).
takže asi k sobě.

Zlatý

Jsem držitelem docela velké pohledávky za jedním agrodružstvem. To splácí svůj dluh velmi sporadicky, takže bych se jim nastěhoval někam do koutku na vrátnici a chodil si do jejich závodky na obědy. Možná bych nepohrdnul bych ani teplým chlévem....

Zlatý

Pokud bych se stal bezdomovcem (navíc bez rodiny, rodičů a přátel)... vydal bych se do světa.. někam na jih, do tepla. Je spousta míst, kam jsem se chtěl vždycky podívat.

Zlatý

Naštěstí vlastním karavan starý jak já, takže bych se asi nastěhovala do něho a klepala se tam zimou :-)
Jinak asi u přátel, aspoň přes zimu, odpracovala bych si to.
Horší by to bylo s dětmi, kdybych já něměla kde bydlet, neměli by ani ony... Takže nejspíš bych využila nějaký domov pro matky s dětmi v tísni, alespoň přes zimu - a pak hurá do karavanu.

Pokročilý

asi bych se nastěhoval k nějaké staré bábě a nechal se obskakovat... :-D

Stříbrný

Jo, takhle stát se správcem, údržbářem ISS, na dobu neurčitou. Nepotřebujete peníze, obchod tam není, zásoby Vám pošlou. Akorát na pivo odskočit si nelze. Po smrti Vás vystřelí do Kosmu, jak toho astronauta ve Vetřelcovi. Na svůj pohřeb šetřit nemusíte.

Zlatý

Určitě v lese

Pokročilý

V bezdomově:o)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.