Avatar uživatele
bolak

Kdybyste někde na inetenetu našli úryvky svých textů, vaši tvorbu nebo vaše vlastní myšlenky, komentáře, odpovědi…

…kterými se někdo chlubí a vydává je za svoje, vadilo by vám to?

Jak byste se zachovali?

Dá se takovéto počínání třeba i žalovat?

A co byste si o takovém člověku mysleli?
Doplňuji:
barnajka: proč ho nezažaluješ? dneska je to prej v módě :)

A nebo jak se teda zachováš? A co si takovém člověku myslíš? Protože tak zněla otázka…

http://www.you­tube.com/watch?v=G3DhrmL­_YTI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, Elk, barnajka, briketka10, anonym před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Co na internetu! To je houby. Mě se jimi (náměty, reportážemi, publikovanými texty) prezentovalo i několik lidí, kteří se u mě ucházeli i o práci. Výborní jsou ti, kteří ukradnou tvůj nápad komplet celý a pak ho s tebou rozebírají jako s omezencem, který ho stěží pochopí…
Hodně pikantní bylo, když mi kdysi v jednom vydavatelství jedna externistka poslala okopírovaný můj publicistický text (slovo od slova) jako ukázku své práce pro její přijetí. (Příjmení jsem tehdy pod článkem měla ještě rodné, což netušila). Pak řekla, že kdybych jí nevzala, tak bych „to“ mohla alespoň otisknout (jestli se mi to hodí) a poslat jí prašule. Dobrý ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Před 4 dny: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-na-zivote-zavisli
Před 426 dny: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-pro-vas-zivot-dulezity-jini-by-tuto-otazku-polozilo-trosicku-jinak-doufam-ze-chapete-vyznam-teto-otazky

…bystrý člověk najde mezi oběma odkazy společného jmenovatele :)
Co k tomu říct víc?! Snad jen, že drzost některých lidí je opravdu bezmezná…

PS: Jestli tohle Sajmone čirou náhodou čteš, tak doufám, že napravíš, cos zpackal a že z toho Facebooku a csfd.cz to smažeš taky :P

Doplňuji:
Nejlepší je, jak VŠUDE pečlivě změnil ženský rod na mužský a vyčuraně vynechal tu mou větu: ‚A souhlasím se Sajmonem‘… Je víc než evidentní, že věděl dobře, co dělá…
Já bejt hanba, fackovala bych ho od rána do večera :))

Upravil/a: barnajka

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jak píše led v diskuzi vadí mi, když něco vyprávím a pak si to někdo přivlastní a říká to jako svou perličku a myslí si kdovíjak není chytrý, nebo vtipný :(
co si o takovém člověku myslet ??
přejdu to mlčením a je jasný, že mi jeho chování vadí a dost..
Doplňuji:
no barnajko to si dovolil moc za to bych ho zfackovala taky !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Spousta ubožáků se nestydí krást duševní vlastnictví. Něco žalovatelné bude. Než nějaké myšlenky, náměty, texty někam člověk dá, měl by mít někde časově prokazatelnou zálohu – možná sám sobě poslat na email a nechat tam pro případ… Vadilo by mi to, samozřejmě :)
Nejlépe kradou duševní vlastnictví šéfové :) Miluji, když se po hodině debat na poradě dočkám opakování své původní myšlenky coby šéfova námětu :) :) To vám vezme dech :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Když dáš něco na internet, dáváš to k dispozici veřejnosti. Nemůžeš se potom divit, že ti to někdo čajzne. Řešenim je, nedávat na internet nic, co neni nutný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ukrást je možné jenom to co nemá žádnou hodnotu to platí jak u zlata tak i u duševního vlastnictví, nikdo neukradne vodu která je moři nebo slunce na obloze to jsou skutečné hodnoty, to co lidi řeknou nebo napíší to nemá žádnou hodnotu a tak to lze ukrást.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
barnajka

A co bych si měla myslet? Vždyť jsem ti na otázku vlastně odpověděla: ‚já bejt hanba, fackuju ho od rána do večera‘

…FAKT z toho necítíš, co si myslím? :)

No ale žalovat?? Jako soudně??
To zas né, to já mu to i vodpustím… když dá všechno do pořádku ;)

před 4310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Za tie roky už som si zvykla, že niektoré zážitky, činy aj reči zľudoveli, či si ich niekto privlastnil. Za tú dobu aj zabudli, že sa to stalo inému a nie im. Nedávno som v televízii počula známeho herca rozprávať o ´jeho vtipe´, ktorý sme spravili pred skoro 50 rokmi, kde on ani nebol. Kolega si dokonca vedie ´denník´ výrokov a breptov (prerieknutí).

před 4314 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek