bolak

Kdybyste našli pod postelí časovanou bombu…

…ke který by byli připojený dva dráty a na displeji svítily 3 vteřiny do výbuchu, kterej drát byste přestřihli?(kleš­tičkama na nethy)
Doplňuji:
IceT: Stihla, máš je totiž právě v ruce. Je to klasická situace, stříháš si kleštičkama nehty na nohou, když ti náhle odstřižený nehet z palce vytřelí neuvěřitelnou rychlostí, odrazí se od nočního stolku a doputuje až pod postel. Ty se sehneš, abys ho zvedla a v tu chvíli objevíš časovanou bombu…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

žádnej

Kurňa,přidej nějakou tu vteřinu na rozmyšlení. Co su nějaký émeričan ?!
Doplňuji:
.. a co takhle najít,děvčata,ně­koho ze známých ve skříni? Třeba Bolaka,Drapa či nedejbože tam toho,mazala ?!

Další odpovědi
Funna

žádnej

za 3 vteřiny se dá doběhnout s adrenalínem v krvi hooodně daleko .-)

manon

žádnej

Doplňuji:
Než by mi to došlo, bouchlo by to.

iceT

žádnej

,nestihla bych najít kleštičky na nehty......
Doplňuji:
Hele,a co když bych sbírala ostříhané nehty až je budu mít ostříhané všechny?Jako abych se nemusela tolikrát ohýbat?
No ale když jinak nedáš,tak teda MODREJ…

anonym

žádnej

Doplňuji:
Mě spíše roztrhnou jednou tvoje otázky, ale smíchy. 🙂 Jinak nad tím, co by se mohlo kdyby něco nepřemýšlím. Stejně bych asi reagovala úplně jinak.

Pilot486

žádnej

Doplňuji:
nez neco strihat, radsi bych ji zahodil =D

Larissa

žádnej

Myslím si, že v ten moment bych spíš přemýšlela, jestli vyskočit z okna nebo použít dveře.

Asi by mě přestřihnout drátek ani nenapadlo… 😁 A navíc, nemám kleštítka na nehty… 😁

aramah

modrej

Modrá je dobrá…
🙂

huxa

žádnej

marijakes

žádnej

Doplňuji:
popasdla bych, co živé je (děti, psa), občanku a utekla.

MonkeyKing

žádnej

Elenka

žádnej

Mad

žádnej

Doplňuji:
Určitě bych si myslela, že mi někdo vyměnil budík........­...prásk!

Poklička

žádnej

honza19hk

žádnej

Záleží na typu bomby ale pokud by to byla klasická tak bych vytáhl rozbušku z nálože a zahodil ji,ikdyž trochu bouchne škody jsou minimální. Bez rozbušky to nic neudělá Nebo bych to vyhodil z okna.

hanulka11

to by se nestalo- mám postel až na zem – žádný pod postelí u mě neexistuje- tak že si s tm hlavu nelámu

bolak

tobě by se to stalo na dovolený!

hanulka11

bolak ty už nevíš, jak by ses nás zbavil:D:D:D

aramah

🙂

marijakes

😁 😁

hanulka11

kdepak :D:D ja se nebójim hihihihihihihi šla bych si lehnout k sousedům