Zlatý

Kdybyste na to měly/i, jezdily/i či létaly/i byste nakupovat do zahraničí? (Paříž, Londýn, NY, LA?)

Doplňuji:
V jedné anketě jsem dnes četla, že 70% dotázaných jezdí či lítá kupovat do zahraničí.
Neměla jsem na mysli kupovat v zahraničí třeba zeleninu, ale myslím, že takové oblečení je super si pořídit někde jinde.
Proto jsem také psala, pokud bychom na to měly/i. A tam určitě narvané obchody nejsou :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem si naprosto jistá,že bych nikam kvůli nákupům nelítala ani nejezdila, nerada nakupuji,prostě mně to nebaví. V obchodech jsou lidi,tlačí se na sebe,pobíhají jak zmatení. Pro mě je nakupování utrpení,supermarket zvládnu tak max. 4x do měsíce a i to mi přijde příliš často.
Mě by vyhovovalo nakupovat na otevřených tržištích,samozřejmě dobře zásobených,takových jak bývaly dřív. Myslím tím o hodně dřív!

Další odpovědi:

Zlatý

Na to nejde jinak odpovědět, než ANO.

no mít zbytečných pár milionů tak určitě lítám po celém světě a taky nakupuju

Malý tip - moc dobré zelí mají v Buenos Aires.

Zlatý

neviem, ako to vidíte vy, Ale Rakušania chodia nakupovať k nám - potraviny.
Ináč, keby nebolo to cestovanie, veľmi rada by som chodila, ale nie do centra veľkomiest. Tam je drahota.

Bronzový

A to já bych si zalítala a koupila bych si něco hezkýho. Nějaké drobnosti, s ničím velkým bych se netahala.

Pokročilý

Jsem si jistá,že bych kvůli věcem nikam nejezdila ani nelítala,proč taky takové dálky jezdit.Mě stačí nakupovat na tržištích ale hlavně dobře zásobovené,než všechny zrušili.

Samozřejmě, že ANO. Do Francie pro oblečení a pro parfémy, do Itálie pro botky a nějaké drobnosti pro manžela, do Vídně jen tak na skok s kamarádkou na kafíčko a sachr, do La scally na operu, do Moskvy na balet....kruci, proč já si vlastně nevzala Gotta?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.