bolak

Kdybyste mohli mít jenom jednoho potomka, chtěli byste aby to byl kluk a nebo holka?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
celie

Hovězí rolka

Nejde odpovědět.Mám to i to a holka je něčím vyjímečná a syn je něčím vyjímečným.A jsem ráda že je mám oba.

Další odpovědi
briketka10

Kluk

kluka :D

anonym

Kluk

Doplňuji:
Chudák ten můj kluk, já chtěla holku, byla jsem si 100 % jistá, že budu mít holku, tak měl všechno růžové a teď jsem tak šťastná, že je to kluk, moc mi pomáhá, je to parťák a kámoš a vrba dohromady, je to můj zlatej kluk 🙂

hanny 2

Holka

Chtěla jsem holku,jako první byl kluk a 3 roky na to holka -každé matce bych holku moc přála – je to moje zlatíčko i kamarádka,holka má vždycky k matce blíž!

marci1

Kluk

Doplňuji:
Ale jedině ten s nickem „bolak“.

Konan-Pain

Kluk

Poklička

Kluk

Araxis

Holka

Doplňuji:
Holky jsou lepší,citlivější a mazlivější…

Lorgins

Holka