Avatar uživatele
bolak

Kdybyste mohli mít doma jakékoliv zvíře, tak jaké byste si pořídili?

Kdybyste mohli mít doma (nebo třeba na chatě) jakékoliv zvíře (vopici, slona, žirafu..), a měli dostatek prostoru a financí, tak jaké byste si pořídili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Illines, gagaga, Konan-Pain, Andrílek, Alionne před 3857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Žádné z tebou uvedených, nejsou to totiž domestikované druhy, tedy ani žádné podobné.
Těmto zvířatům je nejlépe v přírodě a pouze ZOO a jiná speciální zařízení je umějí chovat tak, aby se množila a posléze mohla být vypuštěna zpět do přírody.
Boháči, kteří drží třeba divoké šelmy jsou v mých očích pouze ubozí snobi !!
Moje odpověď: kočku, psa ap., zkrátka klasika. Něco jiného je masný chov.
Doplňuji:
Defacto chovat jakékoliv zvíře jen proto, že ‚já mohu‘, bez znalostí, důvodu ap., třeba jen proto, že to nikdo nemá, je pouhá zvrácenost. Prosté odůvodnění typu ‚mám rád zvířata‘ nestačí.
Názor

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radomír.cz

No, za zvíře asi klokana, ale za psa Australského honáckého psa. Jestli chcete mít nějakého psa, a ještě nevíte jaké plemeno, můžete si udělat takový menší test. Ale je v angličtině. Ahoj. Radomír

http://animal­.discovery.com/bre­ed-selector/dog-breeds.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Však se ptá „kdybyste mohli“ já bych určo šla do velké kočkovité,ale je mi jasné že do paneláky by nevešla.Ideální by bylo mít ji jak měla Joy Addamsonová,ve volné přírodě.
Doplňuji:
můj otec kdysi choval psy,NO,vím o nich dost,ale pořád ne dost.Obecně zastávám názor,že zvíře do bytu,paneláku nepatří,pokud nemá vlastní výběh.V jednom zverimexu v OL měli tu malou opičku,hnědozlatě žíhanou,měli ji dlouho,ale už má za sklem parte.
Příběh lvice Elsy i levhartice Penny jsem četla,proto jsem napsala to o JA.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Já chtěl mít tu malinkou opičku…Nevím teď jak se jmenuje je velká asi jako sklenička :D bohužel je příliš závislá na člověku co jí má…Takže bych jí jakožto pracující mít nemohl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Jako první nějaké stádo krav, obyčejné bílé prase, ovce, kozy, slepice a kachny (samozřejmě jako mazlíčky a ne na mléko, maso, peří..). Potom fretku, potkany, králíky a křečky. A samozřejmě nějaké pejsky a kočky, ale pouze z útulků.
Ale jen v případě, že bych měla na ně čas a dokázala bych jim udělat takové podmínky, aby nestrádali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Papouska aru vojenskeho.Ale je prisne chraneny tak mam smulu.Jinak iceT to napsala hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Tyrannosaura. Zaručeně nejlepší hlídač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrílek

Ahoj,
my máme morče, ale chtěla bych i kotě a štěně. Marné by ani nebyly malé rybičky, já mám totiž zvířátka tolik ráda!!! A kdyby to šlo, to by, ale nešlo, pořídila bych si klidně i žirafu.
Andrílek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

www: kdyby šlo o masný chov, tak bys do žirafy šel?

před 3857 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek