Avatar uživatele
eLx

Kdybyste mohli celý měsíc jíst pouze jediné jídlo a pít jediné pití – co by to bylo?

Myslím tím jediný druh od každého, např. jíst chleba a pít k tomu vodu. Měli byste toho neomezené množství.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Sandy, chudst, anonym před 4635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Rizek a Prazdroj. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Z toho jediného jídla bych asi umřela =D
To by tělo opravdu neslo těžce – jinak co můžu pořád je okurkový salát se zakysanou smetanou =) =P MNAM!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Teda já taky ten řízek ale pouze vepřovej a Plzeň.S tou Plzní bych to měsíc vydržel v pohodě s těma řízkama nevím ale jestli to zasponzoruješ tak to můžu zkusit.Jsem celoživotní masožravec tak že mám průpravu a jsem v důchodu tak že mám na to čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kost

Určitě řízek konkrétně kuřecí (jestli bych mohl tak s kaší) 🙂 a k pití matonku konkrétně to je jedno třeba černý rybíz…:)
Doplňuji:
Ps:Ale nedokážu si to představit kdybych měl jíst jediné jídlo a pít jediné pití

Upravil/a: kost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

NA JIDLO NIC!

Miluju sushi – kdyz jsem byl v Anglii, vyuzival jsem toho, ze ho tam meli kvalitni a relativne levne. Mel jsem ho skutecne prvni tyden ctyri dny v kuse, pak dalsi 3 tydny skutecne temer obden. Pote jsem pul roku sushi nemohl ANI VIDET. Pak jsem si ho debil zase zkusil a klidne bych to podstoupil coby odvykaci kuru znovu, protoze sushi miluju :) Bohuzel, v Brne neznam zadne sushi, ktere by bylo kvalitni a levne. (Pro Brnaky: nejlevnejsi a slusne maji na Zelnaku, ale i tam se to docela prodrazi.)

K piti pak vodu – vodu piju porad, uz asi dva roky. „Nic jineho“ nepiji. (Jsou vyjimky, ale nepatrne, ze si to takto dovolim formulovat.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagmarka111

Řízek a minerálku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Na pití neperlivou vodu – ta neurazí ani neuškodí a dá se pít pořád.
Na jídlo, kdyby na tom záleželo, měsíc není až tak dlouhá doba, ten by se dal přežít s čímkoliv, třeba i o suchých bramborách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Pizza a Radegast :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

kureci rizek – radegast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

kdyby to bylo JEDINE jidlo, tak asi mamuta nebo velrybu a na piti cisternu kozla nebo gambace.

kdyby jeden druh jidla a jeden druh piti, za bych se přidal k většině řízek s bramborovým salátem, na pití modranský Sauvignon, ročník 1984.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek