eLx

Kdybyste mohli celý měsíc jíst pouze jediné jídlo a pít jediné pití – co by to bylo?

Myslím tím jediný druh od každého, např. jíst chleba a pít k tomu vodu. Měli byste toho neomezené množství.

Nejlepší odpověď
anonym

Rizek a Prazdroj. -iv-

Další odpovědi
Berušinka

Z toho jediného jídla bych asi umřela =D
To by tělo opravdu neslo těžce – jinak co můžu pořád je okurkový salát se zakysanou smetanou =) =P MNAM!

Jikra

Teda já taky ten řízek ale pouze vepřovej a Plzeň.S tou Plzní bych to měsíc vydržel v pohodě s těma řízkama nevím ale jestli to zasponzoruješ tak to můžu zkusit.Jsem celoživotní masožravec tak že mám průpravu a jsem v důchodu tak že mám na to čas.

kost

Určitě řízek konkrétně kuřecí (jestli bych mohl tak s kaší) 🙂 a k pití matonku konkrétně to je jedno třeba černý rybíz…:)
Doplňuji:
Ps:Ale nedokážu si to představit kdybych měl jíst jediné jídlo a pít jediné pití

chudst

NA JIDLO NIC!

Miluju sushi – kdyz jsem byl v Anglii, vyuzival jsem toho, ze ho tam meli kvalitni a relativne levne. Mel jsem ho skutecne prvni tyden ctyri dny v kuse, pak dalsi 3 tydny skutecne temer obden. Pote jsem pul roku sushi nemohl ANI VIDET. Pak jsem si ho debil zase zkusil a klidne bych to podstoupil coby odvykaci kuru znovu, protoze sushi miluju :) Bohuzel, v Brne neznam zadne sushi, ktere by bylo kvalitni a levne. (Pro Brnaky: nejlevnejsi a slusne maji na Zelnaku, ale i tam se to docela prodrazi.)

K piti pak vodu – vodu piju porad, uz asi dva roky. „Nic jineho“ nepiji. (Jsou vyjimky, ale nepatrne, ze si to takto dovolim formulovat.)

dagmarka111

Řízek a minerálku.

baghira

Na pití neperlivou vodu – ta neurazí ani neuškodí a dá se pít pořád.
Na jídlo, kdyby na tom záleželo, měsíc není až tak dlouhá doba, ten by se dal přežít s čímkoliv, třeba i o suchých bramborách.

tuCZek

Pizza a Radegast :)

gnosis

kureci rizek – radegast

arygnoc

kdyby to bylo JEDINE jidlo, tak asi mamuta nebo velrybu a na piti cisternu kozla nebo gambace.

kdyby jeden druh jidla a jeden druh piti, za bych se přidal k většině řízek s bramborovým salátem, na pití modranský Sauvignon, ročník 1984.