hanny 2

Kdybyste mohli být na jeden týden Bohem,co byste udělali?

Doplňuji:
Barbakane,myslím toho,co prý podle té pohádky stvořil tuto zem!Takže jsem spíš myslela takovéto uspořádání!

Nejlepší odpověď
anonym

Vubec nic ! Jen bych pozorovala . Nevyuzila bych ani rozdavat dobro … , mozna rozdava i zlo… 🙂 .
Jen at si to kazdy a vsechno vyridi pekne sam za sebe.
Ja obcas jen nekomu ( a nejsem bohyne ) pomaham s radou. A radim tak, ze pisi , co bych udelala ja , ne , ze to ma dotycny tak udelat.
Zaroven ale pomaham slabsim . Nenavidim, kdyz rodice mlati deti. Proste takovej obr tata, nebo mama sereze maleho. Hruza.
A to dobro a zlo je tak nejak vyrovnane. Ani by me nebavilo, kdyby jsem byli vsichni hodni , usmevavy a meli stejne nazory vzdy a na vsechno. Takhle s eto pekne provetra. Nemusim a ani nechci byt kamaradka s kazdym .

  • iv-

Další odpovědi
kropitko

Nic, odpočívala bych,, 😁

Drap

Nechtěl bych být Bohem, asi bych se s takovou zodpovědností nedokázal vyrovnat

anonym

Po mně potopa!

P.S. Kterého Boha máš na mysli? Je jich více!

led

Poučená mojim predchodcom, ktorý po 7 dňoch odovzdal svetu nedokončenú prácu, zobral štátnu odmenu a odišiel na výslnie,
hneď v 1.minute 1.dňa by som stvorila vládnu komisiu na stvorenie sveta, tvorenú ekonómami, technikmi, dizajnérami, umelcami a inými odborníkmi (a zvalila vinu za nepodarky na nich), aby naplánovali prognózu vývoja, postup prác, zabezpečili zázemie. Večnú slávu a vyznamenania by som potom brala ja.
Veď dodnes, už tisíce rokov, musíme napravovať nedokončenú prácu môjho predchodcu.
PS.
Akékoľvek moje nepodarky sú zavinené objektívnymi príčinami, predchádzajúcimi zriadeniami a vládami, prepáčte, komisiami.

tom004

Nechtěl bych jím být ani na jedinou vteřinu.Přece jenom,zatím ten svět funguje docela normálně.

poa.li

Upravil bych vnímání a mysl všech lidí tak, aby žili v pravdě a pravdou… A byl by klid 🙂

Vlk-Gabriela

Na planetě Zemi utvářené přírodními a vesmírnými sílami není potřeba ničeho měnit, ale jenom opatrovat.

WeeBear

Na Boha nevěřím..

.. Ale kdyby přecejen, tak si ho představuju v nebi. Tudíž bych si celé dny ráda poseděla na obláčcích, pozorovala lidi a cpala bych se ovocem. 🙂

lexx

Stlačil bych velké červené RESET na svém giga-compu a začal znova. GAME IS OVER, WOULD YOU WANT TO CONTINUE ?

MK44

Někteří z lidí, kteří věří v Boha, toho boha, co stvořil celý svět, uvádějí, že je dobrý, všemohoucí a vševědoucí. Pokud bych se tedy stal Bohem, věděl bych všechno o světě, vesmíru, bytí a proč je, co je, a jaký to má smysl. Taky bych byl dobrý, pak bych nutně musel předělat svět na nějaký jiný, takový, kde není utrpení. Nebyl by to problém, vždyť bych byl taky všemohoucí. Jen nevím, proč to ten Bůh ještě nepředělal. Že by to nešlo? To bych jako vševědoucí zjistil. Ale jak je to v tom případě s boží všemohoucností? Nebo jenom Bůh něco neví? A ani já bych, jakožto Bůh, nebyl vševědoucí? Nebo by se mi jakožto Bohu nechtělo? Rozhodl bych se ponechat hladem hnaného vlka, aby dál rdousil vyděšené srny, až krev stříká, lidi v bolestech od rakoviny a v děsu před neodvratnou smrtí a jednou celý vesmír skončit ve Velkém křachu? Ach jo! I kdyby se někdo stal Bohem třeba na dva týdny, zas všechno poznávání, předělávání a dobro zůstane na nás, obyčejných lidech!!! 😉

štamgast

Zrušil všechny války, udělal mír, zrušil jaderné elektrárny, všechny komunistické státy by skončily.

Pomelo74

Stoupl ti do hlavy ten Božský Bruce ,co byl v televizi,že? :D…§