kosaaaak

Kdybyste měli tu možnost, chtěli byste vědět kdy zemřete?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

a k čemu by mě to bylo?

Další odpovědi
Drap

Ne

K čemu by to bylo dobré ??

tom004

Ne

Ani náhodou.Přece,se nepřipravím o moment překvapení.Te­dy,pokud ho vúbec budu mít šanci zaregistrovat.

anonym

Ne

Já to vím.Až mi selžou životní funkce! A kdy? To už je otázka času!

koza

Ne

ani náhodou,pořád bych na to myslela až bych se z toho asi zbláznila

Deli

Ne

Celý zbytek života bych pak počítala, kolik času mi zbývá…
Díky, fakt ne.

kost

Ne

anonym

Ano

ano, sice někteří lidé by to nezvládli, ale já jelikož sem flegmatik, tak bych na to třeba aj někdy zapomněl :) a hlavně bych si hezky rozvrhnul peníze na celý život :)

ale, pokud byste se dozvěděl, že zemřete v 80 letech na selkání plic, šel byste a zastřelil se, tak by to bylo už špatný :)

filva

Ano

lucille

Ne

někteří lidé si za mnou chodí zjistit něco o budoucnosti.. občas se zeptají i na smrt.. ale o sobě jsem to nikdy nechtěla vědět nevím proč.. zatím jsem k tomu asi nesebrala odvahu.. ;)