Miroslavst

Kdybyste měli tu možnost

znovu se narodit, chtěli byste nějakou změnu?
Např. rodiče, škola potažmo zaměstnání, partnera?
Nebo jste se vším absolutně spokojeni?
Nestyďte se a klidně to na sebe práskněte, po čem toužíte, co byste změnili.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejsem se vším spokojena,ale rozhodně bych nic ve svém životě neměnila i kdybych tu možnost měla. Stejně by se zase našlo něco s čím bych spokojená nebyla,,,a třeba by bylo i hůř…

Další odpovědi
anonym

nezměnila bych nic z toho co jsem prožila,nebot toho pěkného si vážím,to špatné mě poučilo,jen místo kde žiji bych vyměnila,mám ráda teplo,sluníčko,tak snad kdybych se mohla narodit třeba někkde kde je moře,teplo a přesto zelen

ten který je

Tak spoustu věcí bych udělal jinak a chtěl změnit.Člověk dostane od života někdy pár facek a poučí se.Něco ovšem nejde vrátit.

panenka

Neměnila bych nic a ty?

Blecha

Kdybych se měl znovu rodit tak už bych se na to vysral …

BEAES

Určitě bych dělala spoustu věcí jinak a něco nedělala vůbec, počkám si na další život.

aramah

Ne nechci,jsem spokojena ale přes to jednou stačilo.Tedy stačí ještě jsem.

Mousinek

Já mam takou myšlenku že bysme dělali ty samé věci a chyby a že by to nepomohlo