bolak

Kdybyste měli pár vyvoleným zde vymyslet přezdívku, podle toho jak se tu prezentují, tak kteří by to byli…

… a jak byste je titulovali?
Doplňuji:
To vás teda moc nepřispělo, tak se koukejte polepšit, víckrát už to doplňovat nehodlám (a že bych moch, sem totiž zdejší admin ale předstírám demenci abych víc zapad ;))

annas – boss

  • iv- – smajlík

terryle – éro
briketka – šmoula
quentos – mosoj
mosoj – quentos
Drap – krmič
barnajka – pohádka
Dr.Axl – robot
ocko – petanGue
Michal Kole – žbluňk

Nejlepší odpověď
anonym

Vezmu to abecedne a podle toho, jak se tady prezentuji :
drap – doplnovacka ( neustale doplnuje ) .
annas – profesorka ( je to poznat )
led – kocicka ( foticka )
mosoj – ohnostroj ( vybuchne , vystreli .. , pak se zase uklidni a na chvili zhasne .. )
quentos – scrabble
Dr. – enciklopedye 🙂
rynek – laska ( tajna )
andele – zlaticko
bolak – Hezucky
ice T – princezna ( jemna , hebka – koralky )
vagra – pozorovatel – bojovnik ( a asi me drive nemusel , ale snad – doufam , zmenil nazor )
ten ktery je – ten ktery byl ( sbira houby – jedovate a ji je !! )
Ary – tajna laska
chudst – synovecek
dudu – spravedlnost ( je presvedceny o tom, ze jen a jen boduje spravne .. o tom je presvedceny i mosoj )
deli – cajicek
barnajka – nevesta ( je nahradnici , kdyby jedna od mych synu " odpadla " )
fcoop – fcoopicek a take velky bojovnicek za spravedlnost .. , brani slabsi .

Tak a ted do me .. ! Bojim se, bojim … ;-( -iv-

Další odpovědi
dudu

Takže paní -iv-, já s Vaším názvoslovím coby „ten“ údajně vlastnící nárok na spravedlivé hodnocení s dovolením začnu: „fakt pěkně vyčůraná babča“
Doplňuji:
Snad si Vám při svých třiašedesáti létech mohu dovolit tento titul udělit a věřím, že ho důstojně přijmete.

Drap

Bylo by jich povícero. A myslím, že některým vzhledem k jejich ješitnosti by se to ani trochu nelíbilo.

Amie

no já se teda na přezdívky moc neužiju… dalo mi zabrat vymyslet nějakou sem a jinak osobně nikomu radši nevymejšlím. Ono to je někdy lepší :)

bolak

Opravuji: Dr.Axl – Kouzelník

..protože napíše asi tak jednu dvě odpovědi týdně, otázky nepokládá vůbec a přesto nasbírá za měsíc přes 800 bodů :))

anonym

Dudu ! Presne .. jste se trefil. A ja jsem na ten vas titul hrda. Dokazal jste totiz, ze i vy se umite trochu rozsoupnout . Uz jsem si vas predstavovala jako zatrpkleho , moralizujiciho pana v zaprdenem kresle … , ale na druhou stranu vim, ze jste s vasi pani bezva babca a deda , a ze vam brzy popreji stastnou cestu ke krasnemu moricku. ( zavidim , bee ).
P.S. A co ta slivovicka co si vezete sebou ? Uz trenujete ? 🙂 -iv-

dudu

No vidíte, dala jsme mně námět k zamyšlení. Nemyslel jsem si, že působím jako morálkou překypující suchar už proto, že moje babuš docela často odevzdaně konstatuje „dědku, ty z té puberty nikdy nevyrosteš. Jinak koukám, že stejně jako ta "moje“ máte sloní paměť, protože o naší cestě jsem se zmínil už docela dávno. Vyrážíme přesně ode dneška za měsíc, béřeme s sebou vnučičku a proto tentokráte jen na pobytovku. Prošmejdit Egypt, abych tak řekl po našem se proto chystáme až příští rok. Po létech pečlivého zkoušení na cesty bereme kvalitní rum, neboť tvrdý jinak oba vůbec nemusíme. A ten funguje rovněž , protože naposledy jsem měl problémy v roce 1973 při cestách po Rumunsku. Doma jedeme spíše na červené, výjimečně vylupnem stopečku pětihv. Metaxy. Díky za hezká slova…

anonym

Jo , to jo .. na blbosti ja mam pamatovaka .. ale na ty cizy reci …
uzijte si to, mala at vam potaji neupiji a v poradku se vratte.
Je ale jeste spousty casu, to se tu jeste nekde snad u nejake odpovedi potkame.
Tady se dudu vychovavame tak nejak navzajem.
🙂 -iv-

led

Pozor, egyptská skúsenosť s neporušenou zátkou na fľaši s alkoholom.
injekčnou striekačkou sa vytiahne alkohol a tou istou injekciou sa tam strekne kapalina podobnej farby a hustoty.
Takže nezabudnite, injekčné striekačky z dosahu detí…