Avatar uživatele
bolak

Kdybyste měli oznámkovat svůj zjev – obličej, tak jako ve škole, jakou známku byste si dali?

Můžete používat i mínusy a plusy.

Každý haslující si ode mě za svou odpověď vyslouží vztyčený prst. Dobrá odpověď si pak zajístí to, že onen vztyčený prst bude palec.

Z výsledků ankety pak získáme určitou představu o kráse zdejšího obyvatelstva.
Doplňuji:
Tak máme dvě mínus, a když vyhodíme Pina76, tu vobludu která nám akorát kazí průměr, tak se dá říct že jsme vcelku krásná společnost :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: bolak

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Elk, iceT, barnajka, SINGO, briketka10, pizlicka, anonym, anonym, anonym před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

1

Vážení odpovídající, neblbněte. Kampak Vás vede ta falešná skromnost? Všichni to máme „za jedna“ bez ohledu na svou podobu a na věk. Uvědomte si, že „příroda“ nás nějak „splácala“ a udělala to v nejlepší víře, že odvedla dokonalé dílo.
V čem jí chcete tvrdit opak?
Všichni lidé jsou krásní. Někteří podobou, jiní svým vnitřním vyzařováním a tím, co dávají ostatním, ještě jiní moudrostí, další pocitem bezpečí. Každý z nás má v sobě něco, co další potřebují a každý má také to něco vepsáno ve své tváři.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

Odpoveď byla označena jako užitečná

1

mam velke,zelene oci,srdickove rty,dlouhe,hnede huste vlasy,sama sobe se libim,ne pro svoji tzv.krasu,ale neobvykly vzhled.ted vazne-je to tim,ze muj tatinek uz nezije,ja ho mela moc rada,a on na muze vypadal,jak panenka v obliceji.ja jsem cela táta,tak proto.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

3

asi + 3 nebó – 2 tak nějak
čím jsem starší, tak mi můj obličej připomíná zmačkaný papír od sekaný :)
Doplňuji:
ále všichni říkají, že vypadám o deset let mladší, já jim to nebaštím..

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

3

Můj zjev si můžeš prohlédnout alespoň z části,mám ho jako avatar a známkuj ty mě.Sama sebe hodnotit nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

3

Doplňuji:
Zvolila jsem zlatou střední cestu. Nemyslím si o sobě, že jsem přehnaně krásná – ošklivá. Beru se tak jak mě příroda a rodiče stvořili. U lidí se také více dívám jací jsou povahově – uvnitř sebe – než jak vzhledově vypadají. A mě samotné je ukradené jestli se líbím ostatním. Stačí mi, že jsem pro svou rodinu a přítele nejkrásnější člověk. Láska ta je krásná.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

3

zamlada ještě bez těch fousů jsem si připadal hrozně, teď už je to „o fous lepší“ :{)> takže dříve „horší průměr“ – 3-, dneska „lepší průměr“ 3+ ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

2

Doplňuji:
Nejsem Di Caprio, ale proč se podceňovat…že chlapi?

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

1

Když se dívám na sebe,
musím já se pochválit
Nevypadám já věru zle,
zkrátka chlapec, jak má být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

3

Doplňuji:
Jsem krásný, ale můj ksicht poslední dobou dostává na prdel dospíváním… I tak jsem nádhernej.

Upravil/a: Marsyas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SINGO

3

+

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorbell

3

plus mínus na obě strany, mohlo by být líp, ale taky hůř, že

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

3

pokud se nehrabu ve vojenské technice a tím pádem jsem čistý tak za tři.Tedy aspoň já to tak vidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

1

A s hvězdičkou k tomu. Někdo tě musí trumfnout, když o sobě tvrdíš, že ty jsi ta nejkrásnější bytost na webu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

1

Inteligentní krasavec .Takových je nás ale málo 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

3

No tak ze strany žen v mé věkové kategorii by to asi mohla být lepší 3, ze strany podobně starých mužů mám někdy pocit, že vypadám na minus 70, protože když vypadají trochu k světu, tak už ve valné většině koukají jen po mladších pod „40“, nebo spíš pod „30“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

1

Jo,jo. Byly časy kdy jsem byl mladý a krásný,ale nyní jsem jen krásný! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

5

Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Jo­seph_Merrick

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

4

Doplňuji:
pánč mi zvadla ruža 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonie

2

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Dávat si známku snad ani nemá cenu.I nejkrásnější talíř je k ničemu,pokud je prázdný,naopak z" ošklivého káčátka" se mnohdy vyklube vzácný člověk.Také si myslím,že každý člověk je svým způsobem krásný a vyjímečný.

před 4339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ja to mam za 6. ;-(
Chodila jsem do zvlastny a tam jsme mely i sestku. ☹
Dryve se me lekali dety jen ve tme a ted uz i ve dne. ;-(
Bolacku, dejte me sem prosym ten palecek, aby jste me alespon trochu rozveselyl. dyki. -iv-

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

http://img.pic­tureup.cz/06062012­/c259fdbaa9fa3878a­e75635e62cbc1e1ac8c6a1a­.jpg

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂 Dekujy.

před 4340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na netu přece vzhled nehraje roli, kromě toho ti tady každý může nakecat, co se mu zlíbí.
Další pokus o poťouchlou anketu pro ješitné narcisty – mohl bys tak leda poslat Rathovi do Litoměřic.

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nepsal jsi náhodou,že je tu přeRáthováno a sám se o něj opíráš?

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano napsal, znamenalo to řetězové a obsáhlé otázky s toutéž tématikou, nikoliv replika naopak zlehčující tuto hysterii.

před 4341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek