bolak

Kdybyste měli oznámkovat svůj zjev – obličej, tak jako ve škole, jakou známku byste si dali?

Můžete používat i mínusy a plusy.

Každý haslující si ode mě za svou odpověď vyslouží vztyčený prst. Dobrá odpověď si pak zajístí to, že onen vztyčený prst bude palec.

Z výsledků ankety pak získáme určitou představu o kráse zdejšího obyvatelstva.
Doplňuji:
Tak máme dvě mínus, a když vyhodíme Pina76, tu vobludu která nám akorát kazí průměr, tak se dá říct že jsme vcelku krásná společnost :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Vážení odpovídající, neblbněte. Kampak Vás vede ta falešná skromnost? Všichni to máme „za jedna“ bez ohledu na svou podobu a na věk. Uvědomte si, že „příroda“ nás nějak „splácala“ a udělala to v nejlepší víře, že odvedla dokonalé dílo.
V čem jí chcete tvrdit opak?
Všichni lidé jsou krásní. Někteří podobou, jiní svým vnitřním vyzařováním a tím, co dávají ostatním, ještě jiní moudrostí, další pocitem bezpečí. Každý z nás má v sobě něco, co další potřebují a každý má také to něco vepsáno ve své tváři.

Další odpovědi
pizlicka

mam velke,zelene oci,srdickove rty,dlouhe,hnede huste vlasy,sama sobe se libim,ne pro svoji tzv.krasu,ale neobvykly vzhled.ted vazne-je to tim,ze muj tatinek uz nezije,ja ho mela moc rada,a on na muze vypadal,jak panenka v obliceji.ja jsem cela táta,tak proto.

briketka10

asi + 3 nebó – 2 tak nějak
čím jsem starší, tak mi můj obličej připomíná zmačkaný papír od sekaný :)
Doplňuji:
ále všichni říkají, že vypadám o deset let mladší, já jim to nebaštím..

iceT

Můj zjev si můžeš prohlédnout alespoň z části,mám ho jako avatar a známkuj ty mě.Sama sebe hodnotit nechci.

anonym

Doplňuji:
Zvolila jsem zlatou střední cestu. Nemyslím si o sobě, že jsem přehnaně krásná – ošklivá. Beru se tak jak mě příroda a rodiče stvořili. U lidí se také více dívám jací jsou povahově – uvnitř sebe – než jak vzhledově vypadají. A mě samotné je ukradené jestli se líbím ostatním. Stačí mi, že jsem pro svou rodinu a přítele nejkrásnější člověk. Láska ta je krásná.

quentos

zamlada ještě bez těch fousů jsem si připadal hrozně, teď už je to „o fous lepší“ :{)> takže dříve „horší průměr“ – 3-, dneska „lepší průměr“ 3+ ;{)>

Elk

Doplňuji:
Nejsem Di Caprio, ale proč se podceňovat…že chlapi?

anonym

Když se dívám na sebe,
musím já se pochválit
Nevypadám já věru zle,
zkrátka chlapec, jak má být.

Marsyas

Doplňuji:
Jsem krásný, ale můj ksicht poslední dobou dostává na prdel dospíváním… I tak jsem nádhernej.

SINGO

+

Gorbell

plus mínus na obě strany, mohlo by být líp, ale taky hůř, že

honza19hk

pokud se nehrabu ve vojenské technice a tím pádem jsem čistý tak za tři.Tedy aspoň já to tak vidím.

Damiana

A s hvězdičkou k tomu. Někdo tě musí trumfnout, když o sobě tvrdíš, že ty jsi ta nejkrásnější bytost na webu. 🙂

mojitek

Inteligentní krasavec .Takových je nás ale málo 😉

pusinka50

No tak ze strany žen v mé věkové kategorii by to asi mohla být lepší 3, ze strany podobně starých mužů mám někdy pocit, že vypadám na minus 70, protože když vypadají trochu k světu, tak už ve valné většině koukají jen po mladších pod „40“, nebo spíš pod „30“.

anonym

Jo,jo. Byly časy kdy jsem byl mladý a krásný,ale nyní jsem jen krásný! 😁

anonym

Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Jo­seph_Merrick

anonym

Doplňuji:
pánč mi zvadla ruža 😁

Tonie

johana 56

Dávat si známku snad ani nemá cenu.I nejkrásnější talíř je k ničemu,pokud je prázdný,naopak z" ošklivého káčátka" se mnohdy vyklube vzácný člověk.Také si myslím,že každý člověk je svým způsobem krásný a vyjímečný.

anonym

Ja to mam za 6. ;-(
Chodila jsem do zvlastny a tam jsme mely i sestku. ☹
Dryve se me lekali dety jen ve tme a ted uz i ve dne. ;-(
Bolacku, dejte me sem prosym ten palecek, aby jste me alespon trochu rozveselyl. dyki. -iv-

bolak

http://img.pic­tureup.cz/06062012­/c259fdbaa9fa3878a­e75635e62cbc1e1ac8c6a1a­.jpg

anonym

🙂 Dekujy.

anonym

Na netu přece vzhled nehraje roli, kromě toho ti tady každý může nakecat, co se mu zlíbí.
Další pokus o poťouchlou anketu pro ješitné narcisty – mohl bys tak leda poslat Rathovi do Litoměřic.

anonym

Nepsal jsi náhodou,že je tu přeRáthováno a sám se o něj opíráš?

anonym

Ano napsal, znamenalo to řetězové a obsáhlé otázky s toutéž tématikou, nikoliv replika naopak zlehčující tuto hysterii.