Zlatý

Kdybyste měli oznámkovat svůj zjev - obličej, tak jako ve škole, jakou známku byste si dali?

Můžete používat i mínusy a plusy.

Každý haslující si ode mě za svou odpověď vyslouží vztyčený prst. Dobrá odpověď si pak zajístí to, že onen vztyčený prst bude palec.

Z výsledků ankety pak získáme určitou představu o kráse zdejšího obyvatelstva.
Doplňuji:
Tak máme dvě mínus, a když vyhodíme Pina76, tu vobludu která nám akorát kazí průměr, tak se dá říct že jsme vcelku krásná společnost :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

2 11% 3 47% 4 5% 5 5% 1 32%

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

1

Vážení odpovídající, neblbněte. Kampak Vás vede ta falešná skromnost? Všichni to máme "za jedna" bez ohledu na svou podobu a na věk. Uvědomte si, že "příroda" nás nějak "splácala" a udělala to v nejlepší víře, že odvedla dokonalé dílo.
V čem jí chcete tvrdit opak?
Všichni lidé jsou krásní. Někteří podobou, jiní svým vnitřním vyzařováním a tím, co dávají ostatním, ještě jiní moudrostí, další pocitem bezpečí. Každý z nás má v sobě něco, co další potřebují a každý má také to něco vepsáno ve své tváři.

Další odpovědi:

Bronzový

1

mam velke,zelene oci,srdickove rty,dlouhe,hnede huste vlasy,sama sobe se libim,ne pro svoji tzv.krasu,ale neobvykly vzhled.ted vazne-je to tim,ze muj tatinek uz nezije,ja ho mela moc rada,a on na muze vypadal,jak panenka v obliceji.ja jsem cela táta,tak proto.

Zlatý

3

asi + 3 nebó - 2 tak nějak
čím jsem starší, tak mi můj obličej připomíná zmačkaný papír od sekaný :)
Doplňuji:
ále všichni říkají, že vypadám o deset let mladší, já jim to nebaštím..

Zlatý

3

Můj zjev si můžeš prohlédnout alespoň z části,mám ho jako avatar a známkuj ty mě.Sama sebe hodnotit nechci.

3

Doplňuji:
Zvolila jsem zlatou střední cestu. Nemyslím si o sobě, že jsem přehnaně krásná - ošklivá. Beru se tak jak mě příroda a rodiče stvořili. U lidí se také více dívám jací jsou povahově - uvnitř sebe - než jak vzhledově vypadají. A mě samotné je ukradené jestli se líbím ostatním. Stačí mi, že jsem pro svou rodinu a přítele nejkrásnější člověk. Láska ta je krásná.

Zlatý

3

zamlada ještě bez těch fousů jsem si připadal hrozně, teď už je to "o fous lepší" :{)> takže dříve "horší průměr" - 3-, dneska "lepší průměr" 3+ ;{)>

Stříbrný

2

Doplňuji:
Nejsem Di Caprio, ale proč se podceňovat...že chlapi?

1

Když se dívám na sebe,
musím já se pochválit
Nevypadám já věru zle,
zkrátka chlapec, jak má být.

Pokročilý

3

Doplňuji:
Jsem krásný, ale můj ksicht poslední dobou dostává na prdel dospíváním... I tak jsem nádhernej.

Bronzový

3

+

Pokročilý

3

plus mínus na obě strany, mohlo by být líp, ale taky hůř, že

Stříbrný

3

pokud se nehrabu ve vojenské technice a tím pádem jsem čistý tak za tři.Tedy aspoň já to tak vidím.

Zlatý

1

A s hvězdičkou k tomu. Někdo tě musí trumfnout, když o sobě tvrdíš, že ty jsi ta nejkrásnější bytost na webu. :-)

Zlatý

1

Inteligentní krasavec .Takových je nás ale málo ;-)

Stříbrný

3

No tak ze strany žen v mé věkové kategorii by to asi mohla být lepší 3, ze strany podobně starých mužů mám někdy pocit, že vypadám na minus 70, protože když vypadají trochu k světu, tak už ve valné většině koukají jen po mladších pod "40", nebo spíš pod "30".

Zlatý

1

Jo,jo. Byly časy kdy jsem byl mladý a krásný,ale nyní jsem jen krásný! :-D

5

Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Stříbrný

4

Doplňuji:
pánč mi zvadla ruža :-D

Pokročilý

2

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Dávat si známku snad ani nemá cenu.I nejkrásnější talíř je k ničemu,pokud je prázdný,naopak z" ošklivého káčátka" se mnohdy vyklube vzácný člověk.Také si myslím,že každý člověk je svým způsobem krásný a vyjímečný.

anonym

Ja to mam za 6. ;-(
Chodila jsem do zvlastny a tam jsme mely i sestku. :-(
Dryve se me lekali dety jen ve tme a ted uz i ve dne. ;-(
Bolacku, dejte me sem prosym ten palecek, aby jste me alespon trochu rozveselyl. dyki. -iv-

anonym

:-) Dekujy.

anonym

Na netu přece vzhled nehraje roli, kromě toho ti tady každý může nakecat, co se mu zlíbí.
Další pokus o poťouchlou anketu pro ješitné narcisty - mohl bys tak leda poslat Rathovi do Litoměřic.

Zlatý

barbakan

Nepsal jsi náhodou,že je tu přeRáthováno a sám se o něj opíráš?

anonym

Ano napsal, znamenalo to řetězové a obsáhlé otázky s toutéž tématikou, nikoliv replika naopak zlehčující tuto hysterii.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.